PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش RSS روی سرور

Ehsan Valinouri
پنج شنبه 16 مهر 1388, 16:56 عصر
سلام. من از نمایش یک صفحه دو نتیجه متفاوت میگیرم!
کاری که انجام میدهم اینه که صفحه ای به نام rss.aspx که داده ها رو از SQL میگیره و داخل XML میریزه را اجرا میکنم که در نهایت به فایلی به نام rss.xml ری دایرکت (Redirect) میشه. حالا ایراد کار اینجاست که وقتی به صورت Local فایل rss.aspx رو اجرا میکنم فایل rss.xml را بدرستی نمایش میده ولی وقتی rss.aspx رو سمت سرور اجرا میکنم یک صفحه xml خالی نشون میده. نکته صروری اینه که در هر دو حالت دارم به یک دیتابیس (دیتابیسی که روی سرور آپلود شده) وصل میشم. یعنی در هر دو حال منبع داده ها یکی است. از طرفی وقتی به فایل های سرور نگاه می اندازم میبینم که فایل XML در سمت سرور ایجاد شده و دارای داده است ولی داده ها نشان داده نمی شوند. آیا این جزء تنظیمات سرور است تا بتواند محتویات فایل XML را نمایش دهد یا اینکه ایراد از جای دیگریست؟

anubis_ir
پنج شنبه 16 مهر 1388, 17:02 عصر
سلام
بجاي اينكار روش استاندارد اين است كه يك فايل ashx درست كنيد و محتويات xml را به اين صورت flush كنيد تا مشكلات فوق را هم نداشته باشيد.
http://www.aspcode.net/Creating-an-ASHX-handler-in-ASPNET.aspx

Ehsan Valinouri
پنج شنبه 16 مهر 1388, 17:36 عصر
ممنون بابت راهنمائیت دوست عزیز. ولی میشه خواهش کنم در همین رابطه راهنمائی کنی چون من از این روش دارم جواب میگیرم فقط نمیدونم چرا سمت سرور اوضاع اینجوری میشه در حالی که دیتابیس همون دیتابسه با همون داده ها