PDA

View Full Version : alart دادن به كاربر در #c

maryam125
شنبه 18 مهر 1388, 11:20 صبح
سلام دوستان
من برنامه اي دارم كه كاربران مختلفي login ميكنن.هر كدومشون قراره كار خاصي انجام بدن.مثلا يه سري درخواست جمع شده توي table در sql .حالا ميخوام كاربر كه وارد شد بهش تعداد درخواست ها رو بده.
اصلا با win app ميشه يا نه.اگر هم ميشه خواهشا راهنمايي كنين.خيلي كارم گيره.
پيشاپيش ممنون.

اَرژنگ
شنبه 18 مهر 1388, 11:26 صبح
سلام دوستان
من برنامه اي دارم كه كاربران مختلفي login ميكنن.هر كدومشون قراره كار خاصي انجام بدن.مثلا يه سري درخواست جمع شده توي table در sql .حالا ميخوام كاربر كه وارد شد بهش تعداد درخواست ها رو بده.
پيشاپيش ممنون.
۱.منظورتان از لگین، للگین به ویندوز است یا یک برنامه که لگین داشته باشه؟
۲.منظورتان از اینکه در وین‌اپ میشه یا نه، این است که این روش را دیدید که با چیزی دیگری انجام بشه؟
۳.هنوز اینکه منظورتان از جواب دادن به درخواستهایه جمع شده در اس کیو ال سرور چی هست را متوجه نمیشم، کاربر به چه درخواست داتا بیس باید جواب بده؟

لطفا یکم بیشتر توضیح بدید، اینکه عجله دارید و لازم دارید کافی نیست، باید بدانیم که واقعا چی لازم دارید و به چه شکلی و با چه محدودیتهایی باید کار کنه، وگرنه با راهنمائیهایی که دیرتر متوجه میشید به کارتان نمیاد راهنمائی (گمنمائیتان) میکنیم و بیشتر زمان از دست میدید.

esmartiz_red
شنبه 18 مهر 1388, 23:25 عصر
آره دوست عزیز می شه اما لطفا کامل تر توضیح بدین
شما باید به sql وصل بشی بعد با یه query چیزایی که می خوای از بانک بگیری و به کاربر نشون بدی

JaguarXF
شنبه 18 مهر 1388, 23:32 عصر
سلام دوستان
پيشاپيش ممنون.

توی اون جدول درخواستها ، هر کاربر یک آیدی داره که ذخیره شده.
یه دستور sql مینویسی که ببینه برای اون آیدی که لاگین کرده ، چند تا سطر از اون جدول برگردونده میشه . همین!

بهینه ترش : اون جدول بهتره یک فیلد Active Indicator هم داشته باشه ، کارهایی که False هستند اصلا داخل اون دستور sql هم الکی نیایند .

بهینه تر ترش : فقط اونهایی که ActiveInd برابر True دارند در حافظه یک بار لود شود و اتصال قطع .