PDA

View Full Version : سوال: بهترین روش برای ارسال ایمیل گروهی

rezaei manesh
شنبه 18 مهر 1388, 18:01 عصر
سلام
من باید برنامه ای بنویسم که بشه در روز حدود1000 ایمیل ارسال کرد
نظر دوستان رو می خوا بدونم از چه روشی اسفاده کنم بهتر هستش؟
وب ؟ یا ویندوز؟
خودم فکر می کنم وب!
حالا اینم می دونم که ایمل رو با فاصله 3 ثانیه بفرستم که تو inbox بره
اما چکار کنم که ای پی lock نشه؟

sina_saravi1
شنبه 18 مهر 1388, 18:51 عصر
به نظر من از چند تا آیپی یا هاست استفاده کن با یه ویندوز اپلیکیشن هم هر دفه (به طور نوبتی) به یکیشون وصل شو و کارتو برس

alireza_s_84
شنبه 18 مهر 1388, 22:04 عصر
سلام
من باید برنامه ای بنویسم که بشه در روز حدود1000 ایمیل ارسال کرد
نظر دوستان رو می خوا بدونم از چه روشی اسفاده کنم بهتر هستش؟
وب ؟ یا ویندوز؟
خودم فکر می کنم وب!
حالا اینم می دونم که ایمل رو با فاصله 3 ثانیه بفرستم که تو inbox بره
اما چکار کنم که ای پی lock نشه؟
سلام:
شما یک حساب Gmail ایجاد کنید و با اون از طریق ویندوز در یک آن و بدون هیچ وقفه ای ایمیل ارسال کنید و مطمئن باشید همه به Inbox میروند.
من تا 50.000 رکورد رو امتحان کردم و جواب داده فقط زمانی مشکل پیش اومد که کاربران ایمیل های ارسالی منو بعد از یک مدت اسپم میکردند و دیگه اون اکانت جوابگو نبود که با یکی دیگه مشک رو برطرف کردم.
در کل بهترین راه اینه که شما خودت دست بکار بشی و یک میل سرور روی ویندوز ایجاد کنی و از طریق برنامه نویسی سوکت بهش وصل بشی و ایمیل بفرستی و اگر IP تون استاتیک نباشه هیچوقت مشکلی برای ارسال نخواهید داشت به تعداد نامحدود و مستقیم در Inbox فقط باید با قوانین RFC آشنا باشی تا بتونی با سرورها ارتباط برقرار کنی.
موفق باشی

rezaei manesh
یک شنبه 19 مهر 1388, 10:12 صبح
سلام
ممنون از دوستان که نظرشونو دادند
من از adsl استفاده می کنم و ip می شه گفت ثابت هستش
و دیگه اینکه اگه بخواهیم از دومین خودم میل ارسال کنم چی؟ البته فعلا خیلی ضروری نیست که دومین خاص باشه!
مقاله مثال یا توضیح کامل تری هست؟

rezaei manesh
پنج شنبه 23 مهر 1388, 11:05 صبح
دوستان
من هنوز به نتیجه نرسیدم که باید وب کار کنم یا ویندوز واسه همین هنوز شروع نکردم!
از اساتید خواهش می کنم نظر خودشونو بگن

sahele_sheni
پنج شنبه 23 مهر 1388, 12:08 عصر
سلام . دوست عزیز باید از mass emailing استفاده کنی ! ... در ضمن باید با Sql Server Service Broker هم کار کنی ....

http://www.codeproject.com/KB/IP/smartmassemail.aspx

موفق باشید .

Alireza_Salehi
پنج شنبه 23 مهر 1388, 16:06 عصر
در مورد وب:

برای 1000 ایمیل روزانه اگر با همون فاصله 3 ثانیه بفرستید امکان lock شدن وجود نداره...

البته میل سرور ها محدودیت های مختلفی دارند بعضی ها به صورت حجمی بعضی ها به صورت تعداد و بعضی هر دو و بعضی دیگه هم زمانبندی هم دارند،
مثلا با میل سرور های (اشتراکی) ایران هاست هر 10 دقیقه 50 ایمیل و روزانه حداکثر 1000 ایمیل می تونید ارسال کنید...
یا تعدادی از هاستینگ های کانادایی محدودیت حجمی و ارسال روزانه 200 ایمیل را مجاز میدانند...

با هر اکانت جیمیل روزانه می توان 50 ایمیل ارسال کرد...

اگر محدودیت ها و قوانین میل سرور را رعایت کنید اسپم و lock نخواهید شد، ایمیل هم بدون هیچ تنظیم خاصی به inbox میره...

در ضمن باید لینک لغو عضویت بر طبق استانداردهای موجود در انتهای ایمیل ارسالی موجود باشد...

میتونید یک نرم افزار خیلی ساده بنویسید که با استفاده از SMTP و اعمال کردن محدودیت های زمانی، حجمی و عددی مربوط به میل سرور عمل ارسال ایمیل رو به صورت اتوماتیک انجام بده...

برای انتخاب میل سرور هم میتونید با هاستینگ های مختلف تماس بگیرید و در مورد محدودیت های میل سرورهاشون سوال کنید...

برای ویندوز هم که باید میل سرور راهاندازی کنید و ...

rezaei manesh
شنبه 09 آبان 1388, 17:35 عصر
سلام
دوستان
من از اون پروژه بالا خیلی سر در نیاوردم
من الان چطور میتونم که طی یک زمان خاص ایمیل رو ارسال کنم
مثلا هر 10 دقیقه 50 ایمیل رو یا هر 3 ثانیه 1 ایمیل ؟

mahdi_farhani
شنبه 09 آبان 1388, 23:08 عصر
یک روش ساده برای این کار میتونی از Sleep تو یک حلقه استفاده کنید !!! ولی بهتره با مسئول قنی میل سرورتون هم یک مشورت داشته باشید(البته اکثراً میگن که نباید این تعداد میل رو بفرستید ......... )
در ضمن اگر متن نامه برای همه ثابت هست بهتره که با ارسال یک نامه کارو خلاص کنید (bcc,cc) استفاده کنید

rezaei manesh
یک شنبه 10 آبان 1388, 13:07 عصر
سلام
ممنونم که توجه کردی
ببینید متن نامه برای همه یکسان هستش هاست رو هم هنوز نگرفتم و از هاستی برای این کار استفاده می کنم که خدمات مطلوبی واسه این کار داشته باشه
اگه bbc یا cc بزارم به inbox میره چند تا چند تا بفرستم اینجوری؟
sleap کنم!!!! مرور گر رو می خوام طرف ببدنده بره سر کارش بعد سیستم با توجه به زمان بندی ارسال کنه
بیشتر مد نظر هست که اگه بشه خود اس کیو ال ارسال کنه طی زمان بندی

ekhorasan
یک شنبه 10 آبان 1388, 22:06 عصر
با اکانت جی میل روزانه تا سقف 500 عدد ایمیل میتوانید ارسال کنید به شرطی که ایمیل ها درست باشند در غیر اینصورت بعد از مدتی جی میلتان غیر فعال می شود

Alireza_Salehi
دوشنبه 11 آبان 1388, 07:01 صبح
سلام
ممنونم که توجه کردی
ببینید متن نامه برای همه یکسان هستش هاست رو هم هنوز نگرفتم و از هاستی برای این کار استفاده می کنم که خدمات مطلوبی واسه این کار داشته باشه
اگه bbc یا cc بزارم به inbox میره چند تا چند تا بفرستم اینجوری؟
sleap کنم!!!! مرور گر رو می خوام طرف ببدنده بره سر کارش بعد سیستم با توجه به زمان بندی ارسال کنه
http://www.codeproject.com/KB/aspnet/ASPNETService.aspx

morTeza.cs
جمعه 13 فروردین 1389, 15:03 عصر

سلام .
مهندس اینکارو کردی ؟؟ یعنی طرف مرورگر رو ببنده و بره و ایمیل ها ارسال بشن ؟؟ من هم از ایران هاست گرفتم و همون محدودیت هایی رو که arsp_2004 گفته رو داره .بهترین راه چیه ؟؟

rezaei manesh
شنبه 14 فروردین 1389, 08:52 صبح
سلام .
مهندس اینکارو کردی ؟؟ یعنی طرف مرورگر رو ببنده و بره و ایمیل ها ارسال بشن ؟؟ من هم از ایران هاست گرفتم و همون محدودیت هایی رو که arsp_2004 گفته رو داره .بهترین راه چیه ؟؟

سلام
یه چیزایی نوشتم اما هنوز رو هاست تست نکردم تو لوکال جواب داد از نخ یا همون thried استفاده کردم
چون سریع می فرسته دیگه خیلی نیازی نیست که مرور گر بسته بشه یا باز بشه البته یک بار هم با وب سرویس نوشتیم اما چون هاستی پیدا نشد که پشتیبانی کنه طراحی رو عوض کردیم
خیلی فرست ندارم روش کار کنم واسه همین فعلا گذاشتمش کنار البته از طرف مشتری هم تحت فشارم چون کار های دیگه هم باهاش دارم فعلا رو اونا دارم کار می کنم

persianspam
شنبه 14 فروردین 1389, 13:06 عصر
سلام:
شما یک حساب Gmail ایجاد کنید و با اون از طریق ویندوز در یک آن و بدون هیچ وقفه ای ایمیل ارسال کنید و مطمئن باشید همه به Inbox میروند.
من تا 50.000 رکورد رو امتحان کردم و جواب داده فقط زمانی مشکل پیش اومد که کاربران ایمیل های ارسالی منو بعد از یک مدت اسپم میکردند و دیگه اون اکانت جوابگو نبود که با یکی دیگه مشک رو برطرف کردم.
در کل بهترین راه اینه که شما خودت دست بکار بشی و یک میل سرور روی ویندوز ایجاد کنی و از طریق برنامه نویسی سوکت بهش وصل بشی و ایمیل بفرستی و اگر IP تون استاتیک نباشه هیچوقت مشکلی برای ارسال نخواهید داشت به تعداد نامحدود و مستقیم در Inbox فقط باید با قوانین RFC آشنا باشی تا بتونی با سرورها ارتباط برقرار کنی.
موفق باشی

من خیلی از برنامه ها رو تست کردم ولی هیچ جوابی پیدا نکردم.
میشه یکم راهنمایی کنید.؟

morTeza.cs
شنبه 14 فروردین 1389, 13:35 عصر
سلام
یه چیزایی نوشتم اما هنوز رو هاست تست نکردم تو لوکال جواب داد از نخ یا همون thried استفاده کردم
چون سریع می فرسته دیگه خیلی نیازی نیست که مرور گر بسته بشه یا باز بشه البته یک بار هم با وب سرویس نوشتیم اما چون هاستی پیدا نشد که پشتیبانی کنه طراحی رو عوض کردیم
خیلی فرست ندارم روش کار کنم واسه همین فعلا گذاشتمش کنار البته از طرف مشتری هم تحت فشارم چون کار های دیگه هم باهاش دارم فعلا رو اونا دارم کار می کنم
سلام
این برنامه رو تحت وب نوشتی یا ویندوز ؟ یعنی می خوام بدونم از Thread در ASP.net استفاده کردی ؟؟؟ من نمی خوام ایمیل هام سریع بره چون "ایران هاست" محدودیت زمانی و تعدادی داره .می خوام با یه زمانبندی ارسال بشه .باید از چه راهی استفاده کنم ؟؟

pbm_soy
جمعه 21 آبان 1389, 03:00 صبح
سلام

ببخشید تاپیک رو میارم بالا !
می خواستم سوال کنم اگه یه میل سرور راه اندازی کنم و سپس با ویندوز App ایمیل انبوه ارسال کنم آیا اسپم می شه ؟؟؟

البته فکر می کنم عوامل ریادی برای سپم شدن دخیلند یکی فرستادن ایمیل از یه دومین و سرور fake است ! یعنی باید دومین بروی میل سرور ست شده باشد
آیا کسی این روش رو تجربه کرده ؟؟؟ نتیجه ؟؟؟

persian_bigboy
جمعه 21 آبان 1389, 10:38 صبح
سلام ، سایت های بزرگی برای این کار هستند :
icontact.com
بزرگترین هست . ببینید . نیاز هم به کاری نیست .

pbm_soy
جمعه 21 آبان 1389, 15:05 عصر
با این دست از سایتها آشنایی دارم
ولی هدف نوشتن یک Win App است

ولی حتی اینکار رو تحت وب هم بخوام بیشتر ترجیچ می دم خودم بنویسم شاید در برخی مواقع هزینه آن بیشتر هم باشد ولی مسائل و مشکلات آینده را نخواهد داشت

alonemm
جمعه 21 آبان 1389, 15:48 عصر
استفاده از يك اكانت معتبر مثل Gmail و فاصله زماني بين ارسال ها ميتونه خوب باشه.
البته براي قفل نشدن بايد تنظيمات ميل سرور و درگاه POP3 و SMTP رو روي هاستتون چك كنيد.

persian_bigboy
جمعه 21 آبان 1389, 17:33 عصر
پس بهترین راه استفاده از گروه های یاهو و جیمیل هست . یک نگاهی بنداز تواینترنت راه پیدا میکنی