PDA

View Full Version : سوال: ایجاد امکان حذف در Repeater

mohandesan
شنبه 18 مهر 1388, 19:34 عصر
چه طور میشه در کامپوننت repeater امکان حذف عناصر را گذاشت ؟

alisebt
شنبه 18 مهر 1388, 23:03 عصر
من يك زماني كه از repeater استفاده مي كردم يه لينك مي ذاشتم كه ميرفت به صفحه ي حذف. و شناسه ي آيتمي كه ميخواستم حذف كنم رو هم آخر URL درج ميكردم. توي صفحه ي حذف هم چكش مي كردم و كار حذف رو انجام مي دادم.

mohandesan
شنبه 18 مهر 1388, 23:31 عصر
دوست عزیز خودم اینو میدونم می خولم بدونم چه طور زیر هر ایتم در رپیتر گزینه های خذف و ویرایش را بزارم یعنی برای هر ایتم این تکرار بشه ؟

alireza_s_84
شنبه 18 مهر 1388, 23:43 عصر
چه طور میشه در کامپوننت repeater امکان حذف عناصر را گذاشت ؟
سلام:
شما یک توی هر سطر یک Button بذارید و برای ایونت کلیکش حذف رکورد رو با استفاده از Index سطر برنامه نویسی کنید.
اگه نیاز به توضیح بیشتر دارید بفرمایید تا راهنمایی کنم.
موفق باشید

mohandesan
یک شنبه 19 مهر 1388, 21:22 عصر
دوست عزیز من در گالری عکس از repeater استفاده کردم در یک سطر بیش از یک عکس وجود داره اگه بخوام زیر هر عکس گزینه های ویرایش و حذف را بزارم باید چه کار کنم؟ و دیگه اینکه من می خوام hyperlink بزارم و با کلیک روی اون ای دی عکس را بفرستم به همین صفحه و در لود صفحه بگم اگه null نسیت مثلا خذف کن

alireza_s_84
یک شنبه 19 مهر 1388, 21:34 عصر
دوست عزیز من در گالری عکس از repeater استفاده کردم در یک سطر بیش از یک عکس وجود داره اگه بخوام زیر هر عکس گزینه های ویرایش و حذف را بزارم باید چه کار کنم؟ و دیگه اینکه من می خوام hyperlink بزارم و با کلیک روی اون ای دی عکس را بفرستم به همین صفحه و در لود صفحه بگم اگه null نسیت مثلا خذف کن
دوست گرامی قاعدتا شما دو حالت رو پیشرو دارید:
1- هر عکس رکرود مخصوص به خود دارد
2- ممکن است هر عکس با چند دتایل یک رکورد را تشکیل دهند.
در هر دو حالت هیچ فرقی نمیکند چون شما در Repeater یک Template تعریف میکنید و آن Template به ازای هر رکرود تکرار میشود.
پس وقتی شما چه لینک و چه Button در Template تعریف کنید به ازای هر رکرود تکرار میشود
حالا شما یک لینک قرار دهید و ID رکورد را به صفحه مورد نظر بفرستید و آنجا عملیات حذف را انجام دهید.
دیگر نمیدانم چه مشکلی با این موضوع دارید؟؟؟

SAMARE
سه شنبه 10 آذر 1388, 09:46 صبح
سلام:
شما یک توی هر سطر یک Button بذارید و برای ایونت کلیکش حذف رکورد رو با استفاده از Index سطر برنامه نویسی کنید.
اگه نیاز به توضیح بیشتر دارید بفرمایید تا راهنمایی کنم.
موفق باشید
دوست گرامی میشه توضیح بدید چطور میشه ایندکس هر سطر را بدست آورد؟؟؟