PDA

View Full Version : سوال: چطوری میشه فایل پشتیبان رو به بانک جاری اضافه کرد (به جای اینکه جایگزین بشه)

mohammad_2039
شنبه 18 مهر 1388, 18:58 عصر
با سلام حضور دوستان عزیز
من تو تاپیکهای سایت کدی دیدم که می تونست از بانک SQL پشتیبان بگیره و اون پشتیبان رو Restore کنه، وقتی Backup رو Restore میکنه بانک پشتیبان با بانک جاری جایگزین میشه (که خوب طبیعی هم هست). میخوام بدونم راهی هست که بشه وقتی بانک رو برمیگردونیم رکوردهای پشتیبان به جای اینکه جایگزین بشن به رکوردهای بانک جاری اضافه بشن. برای زمانی که برنامه رو دستگاههای مختلف نصب شده اما به یک SQLServer متصل نیستند ، می خوایم پشتیبان ها رو جدا گانه بیاریم و روی یه سیستم یکپارچه کنیم (مشکل یونیک بون ID ها رو هم یه جوری حل میکنیم). کد Restore که گفتم اینه:

private void restore(string strFileName)
{
try
{
// string command = "alter database accwage set single_user with rollback immediate " + "use master " + " restore database accwage from disk='" + strFileName + "'";
string command = "alter database DataBaseNAME set single_user with rollback immediate " + "use master " + " restore database DataBaseNAME from disk='" + strFileName + "'";
this.Cursor = Cursors.WaitCursor;
lbanzwer.Text = "این عملیات ممکن است چند لحظه طول بکشد .لطفا صبر کنید";
SqlCommand oCommand = null;
SqlConnection oConnection = null;
//oConnection = new SqlConnection("Data Source=(local);Initial Catalog=accwage;User id=sa;password=123123");
oConnection = new SqlConnection("server=(local);trusted_connection=yes;");
if (oConnection.State != ConnectionState.Open)
{
oConnection.Open();
}
oCommand = new SqlCommand(command, oConnection);
oCommand.ExecuteNonQuery();
oConnection.Close();
this.Cursor = Cursors.Default;
lbanzwer.Text = "عملیات بازیابی بانک اطلاعاتی با موفقیت انجام شد";

}
catch (Exception ex)
{
MessageBox.Show(ex.Message);
}

esmartiz_red
شنبه 18 مهر 1388, 23:16 عصر
به نظرم شما باید کد بنویسی که فایل دو تا جدول رو با هم مقایسه کنه و بر اساس رکوردها update کنه فکر می کنم مثالشم تو همین انجمن باشه

mohammad_2039
یک شنبه 19 مهر 1388, 12:15 عصر
هر چی گشتم پیداش نکردم، میشه کمکم کنی. ممنون می شم

mohammad_2039
پنج شنبه 30 مهر 1388, 19:15 عصر
از دوستان کسی میتونه به من کمک کنه ؟؟؟

mohammad_2039
جمعه 01 آبان 1388, 12:46 عصر
یعنی کسی تا حالا به این مورد برخورد نکرده ؟؟؟؟

mohammad_2039
دوشنبه 04 آبان 1388, 07:12 صبح
میشه آدرس تاپیک رو برام بزاری ممنمن میشم

fdaliry
دوشنبه 19 بهمن 1388, 13:43 عصر
سلام
ممنون میشم اگه پیدا شد به من هم بگید