PDA

View Full Version : حرفه ای: ارسال اس ام اس با asp.net C#

BahmanDB
یک شنبه 19 مهر 1388, 15:40 عصر
دوستان من چه جوری میتونم با gsm modem از طریق وب اس ام اس ارسال کنم .
البته من برنامه application رو هم دارم و تست کردم کار می کنه ولی تو وب مشکل دارم .
هر کی sample داره ممنون میشم .
با تشکر از لطفتون .

amirferdowsi
یک شنبه 19 مهر 1388, 23:49 عصر
سلام
دوست عزیز برای ارسال اس ام اس در محیط وب باید از سرویس دهنده های آن ( شرکت مگفا ، رهیاب و ... ) یک شماره اس ام اس دریافت کرده و از طریق اون این کار رو انجام بدید .

اگر بخواهید از طریق مودم GSM و در محیط وب اینکار رو انجام بدید باید مودم رو به سرور متصل بفرمایید که فکر نکنم هر سروری این اجازه رو بده .

BahmanDB
دوشنبه 20 مهر 1388, 11:24 صبح
دوست عزیز نمیشه یه sample کوچولو بدین لطفا ؟؟؟؟؟
ممنون میشم .

persianspam
چهارشنبه 06 آبان 1388, 19:59 عصر
من خیلی برنامه ها رو دیدم که بجای GSM MODEM هم از خود موبایل میشه ارسال کرد. اگه میشه یه نمونه ارائه نمایید.
با تشکر

Saber_Fatholahi
پنج شنبه 07 آبان 1388, 12:39 عصر
سلام دوست من یه سر به این لینک بزن (http://www.hamkelasy.com/content/view/1660/42/) هم مقاله هست هم مثال توی سی شارپ ایشالا که کارت را می افته
موفق باشی

BahmanDB
پنج شنبه 07 آبان 1388, 13:07 عصر
داداش دمت گرم لینک خوبی بود ولی من این کارو انجام دادم میخام توی وب سایت این پیاده سازی کنم
با تشکر از این که جواب دادین اینو من بیشتر از یه ماهه پرسیدم کسی نبود حتی نیگاش کنه .
tnx so much

Saber_Fatholahi
پنج شنبه 07 آبان 1388, 15:18 عصر
خوب دوسته عزیز واسه سایت جریان فرق داره باید از سایت هایی که این سرویس میفروشن بخری
اگه یه جستجو کوچیک کنی می تونی چندتا سایت خوب گیر بیاری
موفق باشی

shayan2020
پنج شنبه 07 آبان 1388, 18:30 عصر
دوست عزيز در web browser ها شما اجازه دسترسي به resource هاي ماشين رو نداري از قبيل پورت سريال و.... مگر در حد HTML Form انهم محدود است .
من در برنامه هاي مشابه برنامه شما يك WINDOWS Application اجرا كردم و توسط ASP.NET داخل ركورد ديتا بيس نوشتم و با win app ارسال كردم.

esy1363
جمعه 25 اردیبهشت 1394, 09:48 صبح
سلام.
تو یه جدول تو دیتابیست پیامک هار بذار.
بعد یه app بساز که با تایمر از دیتابیس بخونه و بفرسته
البته اگه نمیخوای تایمر بزنی، باید از یه ای پی ولید واسه کامپیوترت بگیری.
هر پیامک که میخواد بره یه پیام با سوکت براش بفرست.
یه راه دیگش اینه که یه وب سرویس رو IIS کامیوترت بساز که با gsm کار کنه.
بعد از تو وب سایت از این وب سرویس استفاده کن.ابته باید باز هم ای پی بگیری.

Fotofan
جمعه 25 اردیبهشت 1394, 14:10 عصر
سلام. از این لینکم میشه استفاده کرد. البته یکم دیر شد.:لبخند:

لینک (http://fotofan.ir/1394/02/06/%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-sms-%D8%A8%D8%A7-asp-net-mvc/)