PDA

View Full Version : سوال: اختلال در نمابش گزارش تبدیل شده به pdf از طریق crystal report

mahdikanmirzaei
دوشنبه 20 مهر 1388, 10:32 صبح
با سلام :
من برای اینکه بتوانم گزارش های برنامه خود را نمایش دهم ازCRYSTAL REPORT استفاده مینمایم و برای نمایش انها آنها را از طریق CRYSTAL REPORT به PDF تبدیل می نمایم و به PDF را در یک صفحه جدا نمایش می دهم اما دو مشکل وجود دارد .
اول اینکه برای نمایش گزارشات نیاز هست به اینکه همیشه روی کامپیوترهای CLINT ، ACROBAT READER نصب باشد .
دوم اینکه بر روی بعضی از کامپیوترها که ACROBAT READER نصب است نیز گزارش نشان داده نمی شود .
در صورتی که شما راه بهتری برای نشان دادن فایل های PDF دارید لطفا منو راهنمایی کنید در ضمن من گزارشات خودم رو به HTML نیز تبدیل کردم ولی در هنگام گرفتن چاپ خوب نشان داده نمی شود
اگر کامپونتی برای نمایش فایل های PDF دارید که دیگر نیاز به نصب ACROBAT READER نباشد لطفا آن را نیز به من معرفی کنید.

در ضمن کد برنامه به شکل زیر می باشد :

strFileName = Session.Item("LoginedUserID").ToString.Trim & _ "_Report.pdf"
strFilePath=HttpContext.Current.Server.MapPath("../../ReportEx/" + strFileName)

If System.IO.File.Exists(strFilePath) Then
System.IO.File.Delete(strFilePath)
End If

rptDoc.ExportToDisk(CrystalDecisions.[Shared].ExportFormatType.PortableDocFormat, strFilePath)
Dim strpath As String
strpath = "../../ReportEx/" + strFileName
Dim strpath1 As String
strpath1 = "SanctonDigging.aspx?strpath=" + strpath

ScriptManager.RegisterStartupScript(Me.btnPrint2, GetType(Page), "Test20", "<script> window.open('" + strpath + "'); </script>", False)

پیشاپیش از کمک شما کمال تشکر را دارم.

mpmsoft
سه شنبه 21 مهر 1388, 11:19 صبح
می تونم بپرسم چرا اول به فایل PDF تبدیل می کنید و بعد نمایش می دید

توی وبلاگ FreeComponents.Blogfa.com چند نمونه ابزار برای نمایش فایلهای PDF هست