PDA

View Full Version : نحوه قرارگيري محصولات در صفحات پشت سرهم

mononok
دوشنبه 20 مهر 1388, 23:28 عصر
سلام دوستان برنامه نويس

من در صفحه محصولات سايتم در ديوي كه به نمايش محصولات اختصاص دادم مي خوام محصولات رو طوري نشون بده كه با زدن دكمه next به جلو بروند

فكر كنم بايد از جدول استفاده كنم كه اطلاعاتش رو از پايگاه مي گيره ولي چطور بالاي اين جدول سه دكمه قرار بدم كه يكي next باشه كه سري بعدي محصولات رو در جدول نشون بده و يكي preview كه سري قبلي رو نشون بده و يكي show all كه تمام محصولات رو نشون بده

:لبخندساده:پيشاپيش ممنون از كمكتون

alisebt
سه شنبه 21 مهر 1388, 00:46 صبح
اگر اطلاعاتتون توي بانك هستن مي تونيد با يه گريد ويو اين كار رو انجام بديد. خودش هم قابليت paging داره.

mononok
سه شنبه 21 مهر 1388, 07:12 صبح
سلام

اگر اطلاعاتتون توي بانك هستن مي تونيد با يه گريد ويو اين كار رو انجام بديد.
خودش هم قابليت paging داره.

ممنون اما من فكر نمي كنم اين كار اصولي باشه و در سايت هاي فروشگاهي از اين روش براي نمايش استفاده كنن چون گريد ويو حواشي زيادي داره و شكل ظاهريش چندان براي اين كارمناسب نيست در صورتي كه بايد گروهي از محصولات به صورت مرتب طوري كه حتي جدولشون هم مشخص نيست كنار هم قرار بگيرند و به راحتي با زدن دكمه ها بقيه محصولات نمايش داده شوند نظر من اينه كه بايد حتما از جدول استفاده بشه اما شيوه پياده سازيشو نمي دونم؟

alisebt
سه شنبه 21 مهر 1388, 09:15 صبح
شما می تونید گرید ویو رو template بندی کنید و به حالت های مختلف نشون بدید.
یا میتونید از کنترل های انعطاف پذیر تر مثل list view استفاده کنید

A.S.Roma
سه شنبه 21 مهر 1388, 12:03 عصر
سلام

ممنون اما من فكر نمي كنم اين كار اصولي باشه و در سايت هاي فروشگاهي از اين روش براي نمايش استفاده كنن چون گريد ويو حواشي زيادي داره و شكل ظاهريش چندان براي اين كارمناسب نيست در صورتي كه بايد گروهي از محصولات به صورت مرتب طوري كه حتي جدولشون هم مشخص نيست كنار هم قرار بگيرند و به راحتي با زدن دكمه ها بقيه محصولات نمايش داده شوند نظر من اينه كه بايد حتما از جدول استفاده بشه اما شيوه پياده سازيشو نمي دونم؟
گریدویو بعد از رندر توسط سرور به شکل Table به Web Browser داده می شود.
شما می توانید با اینجاد کلاس های CSS اون به هر شکلی که بخواهید در بیارید.

sahele_sheni
سه شنبه 21 مهر 1388, 12:58 عصر
دوست عزیز میتونی یه datalist بزاری و با یه sqldatasource پرش کنی .... با querystring هم میتونی به datasource مقدار بدی ....