PDA

View Full Version : auto suggestion در textbox وب

mortezawolf
سه شنبه 21 مهر 1388, 15:43 عصر
سلام
ميخواستم ببينم اگه كسي كدي راجب auto suggestion داره ؟
يعني تو تكست باكس مثلا 1 حرف زديم بره تو ديتا بيس اونايي كه با اون حرف شروع شدنو بياره نشون بده و بعد انتخاب بشه

HamidiFar
سه شنبه 21 مهر 1388, 16:07 عصر
از dll ضمیمه شده استفاده کنید ، کنترل autosuggest به ToolBox اضافه میشه از کد زیر استفاده کنید :

<cc1:AutoSuggestTextBoxID="AutoSuggestTextBox1"runat="server"
CommandText="SELECT product_number FROM erp_product WHERE (product_number LIKE '@filter%')"
ConnectionString="Data Source=.;Initial Catalog=db;Persist Security Info=True;User ID=""Width="316px"></cc1:AutoSuggestTextBox>

Saber_Fatholahi
سه شنبه 21 مهر 1388, 23:03 عصر
دوست من
منم توی پروژه ای که گذاشتم توی سایت این کار با وب سرویس و ایجکس کردم
مگا کن شاید به کارت اومد
موفق باشی

mortezawolf
چهارشنبه 22 مهر 1388, 11:05 صبح
دوست من
منم توی پروژه ای که گذاشتم توی سایت این کار با وب سرویس و ایجکس کردم
مگا کن شاید به کارت اومد
موفق باشی

من پروژه شمارو دانلود کردم ولی در اجراش موفق نبودم چون آژاکسشو ارور می داد ولی design شو دیدم خیلی زیبا بود.البته این dll ای که دوستمون گذاشت کارمو راه انداخت ولی 1 سوال داشتم.من یه dropdownlist دارم که توش کد کتاب و جلوش عنوان کتابو نشون میده ولی کتابا خیلی زیادن
می خواستم ببینم که از روش auto suggest استفاده کنم یا اینکه از همون dropdownlist ؟

Saber_Fatholahi
یک شنبه 26 مهر 1388, 00:33 صبح
من پروژه شمارو دانلود کردم ولی در اجراش موفق نبودم چون آژاکسشو ارور می داد ولی design شو دیدم خیلی زیبا بود.البته این dll ای که دوستمون گذاشت کارمو راه انداخت ولی 1 سوال داشتم.من یه dropdownlist دارم که توش کد کتاب و جلوش عنوان کتابو نشون میده ولی کتابا خیلی زیادن
می خواستم ببینم که از روش auto suggest استفاده کنم یا اینکه از همون dropdownlist ؟
خوب دوست من قرار نیست همشو نشون بدی میتونی ده رکورد اول نشون بدی
موفق باشی

mortezawolf
یک شنبه 26 مهر 1388, 14:03 عصر
خوب دوست من قرار نیست همشو نشون بدی میتونی ده رکورد اول نشون بدی
موفق باشی
چطوري ميشه اينكارو كرد؟

از dll ضمیمه شده استفاده کنید ، کنترل autosuggest به ToolBox اضافه میشه از کد زیر استفاده کنید :

<cc1:AutoSuggestTextBoxID="AutoSuggestTextBox1"runat="server"
CommandText="SELECT product_number FROM erp_product WHERE (product_number LIKE '@filter%')"
ConnectionString="Data Source=.;Initial Catalog=db;Persist Security Info=True;User ID=""Width="316px"></cc1:AutoSuggestTextBox>

سلام دوست عزيز
ممنون از فايلي كه گذاشتي
من يه كامپوننت از فايل درست كردم كه كدش اينه:

<cc1:AutoSuggestTextBox AllowEditing="False"
ConnectionString="<%$ ConnectionStrings:dConnectionString %>" CommandText="SELECT title FROM enrol WHERE (title LIKE '%@filter%')"
ID="AutoSuggestTextBox1" runat="server"></cc1:AutoSuggestTextBox>حالا من ميخوام اگه يه كلمه زدم كه وسط يه متن بود نشون بده وليستش بياد ولي تو تكست باكس نشون نده تا لحظه اي كه انتخاب نشده.چطوري ميشه؟