PDA

View Full Version : انتخاب از gridview و نمايش آن در textbox در صفحه ديگر

sara_sh_s
چهارشنبه 22 مهر 1388, 11:32 صبح
با سلام
من يك gridview دارم كه با انجام يك search در آن يك رديف را انتخاب ميكنم و ميخوام اون رديف در ي textbox ديگه در صفحه زيري اون كه بازه بشينه.
براي اين كار دقيقا نميدونم بايد چه كار كنم. يك search در اينترنت كردم تا ببينم چطور ميتونم صفحه را ببندم و رديفي رو كه در session نگه داشتم در textbox مورد نظر قرار بدم اما به نتيجه نرسيدم. اگه كسي بتونه كمكم كنه و يا اينكه يه سر خطي بهم نشون بده ممنون ميشم.

sara_sh_s
پنج شنبه 23 مهر 1388, 12:01 عصر
كسي نيست به من يه راهنمايي كوچيك بكنه؟
من همچنان منتظرم

amirali_asp_net
جمعه 24 مهر 1388, 00:44 صبح
چند امکان دارد که کدتون کار نمی کنه

1- سِشِن ساخته شده حالا به هر دلیلی از بین می رود.
2- سطر انتخاب شده را بدرستی دیتا کی مناسبش را پیدا نمی کنید (چون کمی نیاز به تجربه داره این کار و اگر مشکلی بود بپرسید باز).

فرض بر این که دیتا کی مناسب را انتخاب کردید پیشنهاد می کنم با query string استفاده کنید به این صورت

Response.redirect("Yourlink.aspx?qu=YourselecteddDataKey");

البته لطفا کلمات انگلیسی بالا را با مقادیر متناسبش پر نمایید که مثلا لینکتون همون صفحه ی شامل تکست باکسه و....

بعد در صفحه ای که تکست باکستون هست با استفاده از

Request.QueryString["qu"]

دیتا کی مورد نظر رو پیدا کنید و دیتا مورد نظر را از دیتا بیس ریترِیو نمایید .

sara_sh_s
چهارشنبه 29 مهر 1388, 15:01 عصر
ممنون از جوابتون
اينو كه شما گفتين باعث ميشه كه صفحه جديد در همان صفحه باز بشه ولي من يك صفحه اصلي دارم كه صفحه جديدي روي اون باز مي شه كه از اين صفحه جديد يك مورد را انتخاب مي كنم و اين انتخاب در session ، درست قرار ميگيره ولي حتما صفحه را بايد خودم ببندم تا اين انتخاب در textbox بشينه . چون نميخوام صفحه زيري دوباره باز بشه ميخوام دوباره load بشه. و انتقال داده ها را در يك تابع java نوشتم و در unload صفحه جديد صدا زده مي شود و به همين دليل نياز به بسته شدن صفحه دارم.
در واقع ميخوام بدونم چطوري با كد ميتونم صفحه را ببندم؟؟

Arash_janusV3
چهارشنبه 29 مهر 1388, 15:10 عصر
سلام
از data banding استفاده کن
بلدی؟

sara_sh_s
پنج شنبه 30 مهر 1388, 13:46 عصر
نه نميدونم منظورتون چيه؟
ممنون ميشم اگه توضيح بدين.