PDA

View Full Version : مشکل در اعمال theme

venus.i
چهارشنبه 22 مهر 1388, 21:54 عصر
سلام، من یک تم wpf دانلود کردم، هم فایل dll و هم فایل xaml اش رو به پروژه اضافه کرده ام. در قسمت app.xaml آدرس فایل xaml رو در resource dictionary اضافه کردم، مشکلم اینجاست که نمی دونم در قسمت style در windows چی بنویسم؟!

majid325
پنج شنبه 23 مهر 1388, 09:23 صبح
بايد NameSpace ش رو تو فرمي كه كار ميكني هم اضافه كني.

venus.i
پنج شنبه 23 مهر 1388, 21:48 عصر
وقتی فایلی رو در Resource ها merge میکنیم namespaceهای مربوطه رو به nmespceهای قبلی اضافه میکند. من در کد زیر به جای علامت سوال چه فرمت فایلی قرار بدم تا تم windows رو تحت تاثیر قرار بده
"{? Style= "{DynamicResources

ممنون از پاسختون

Mahdi.Kiani
جمعه 24 مهر 1388, 22:22 عصر
سلام
theme ها را از کجا رفتید؟ از اعلانات همین بخش؟ (در این صورت نمونه مثال نیز اضافه شده است که می توانید به آن ها رجوع کنید)
موفق باشید./

venus.i
جمعه 24 مهر 1388, 22:57 عصر
سلام آقای کیانی
تم های شما واقعا زیبا و بسیار بسیار برای من مفید بودند.واقعا ازتون ممنونم.
راستش این تم ها رو از توی اینترنت دانلود کردم، اسم چند تاشون اینه :
ShinyRed.xaml و WhistlerBlue.xaml و BubbleCreme.xaml و Metallic.xamlو Incy.xaml ...
با افزودن resource ها به dictionary تم کنترل ها عوض میشه ولی windows تحت ناثیر قرار نمیگیره.

!

jalalx
یک شنبه 26 مهر 1388, 22:08 عصر
در فایل App.xaml یه همچین چیزی نوشته شده:

<ResourceDictionary>
<ResourceDictionary.MergedDictionaries>
<ResourceDictionary Source="pack://application:,,,/VioletBlackSkin;component/Skin/VioletBlackSkin.xaml"/>
</ResourceDictionary.MergedDictionaries>
</ResourceDictionary>

متاسفانه من نفهمیدم این چه جور آدرس دهی ایه!:عصبانی++:
به جای "pack://application:,,,/VioletBlackSkin;component/Skin/VioletBlackSkin.xaml"
آدرس مورد نظر خودتو بنویس!

venus.i
دوشنبه 27 مهر 1388, 14:26 عصر
ممنونم از توجههتون ;)
البته همونطوریکه ذکر کردم، در قسمت resource ها هیچ مشکلی نیست. مشکل در property style در خود window هست...
در قسمت reource ها namespace ا اضافه می شه ولی خود windw تغییری نمیکنه...
شاید هم همچین چیزی وجود نداره چون در اینترنت هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم ( تنها کد مشابه ای که دیدم،کد آقای کیانی بود که ایشون هم از style استفاده کردند. )

به هر حال از همتون ممنونم.

Mahdi.Kiani
دوشنبه 27 مهر 1388, 19:39 عصر
در فایل App.xaml یه همچین چیزی نوشته شده:

<ResourceDictionary>
<ResourceDictionary.MergedDictionaries>
<ResourceDictionary Source="pack://application:,,,/VioletBlackSkin;component/Skin/VioletBlackSkin.xaml"/>
</ResourceDictionary.MergedDictionaries>
</ResourceDictionary>

متاسفانه من نفهمیدم این چه جور آدرس دهی ایه!:عصبانی++:
به جای "pack://application:,,,/VioletBlackSkin;component/Skin/VioletBlackSkin.xaml"

آدرس دهی مطلق
متاسفانه فعلا دسترسی به اینترنت خوب ندارم و کم به سایت سر می زنم، اگر تا زمانی که برگشتم نتوانستید جواب سوالتان را پیدا کنید، توضیحات لازم را ارائه خواهم کرد.
اما اگر کدهای اسکین هایی که من طراحی کردم را به دقت بررسی کنید خمی توانید مشکلاتان را حل کنید.
موفق باشید