PDA

View Full Version : ارتباط ASP.NET با solidworks

afrooz_rahmati63@yahoo.com
پنج شنبه 23 مهر 1388, 08:02 صبح
سلام .

اساتید چگونه می توانم با فایل های solidworks (.sldprt ,.sldasm) از طریق asp.net ارتباط برقرار کنم. یعنی اینکه کاربران فقط بتوانند فایل های solidworks را ببینند.

با استفاده از solidworks viewer می توان اینکار را کرد ولی من هنوز موفق به باز کردن فایلم نشدم. آیا تنظیم خاصی نیاز هست که من انجام ندادم.

<div>
<table border="0" width="100%">
<tr>
<td width="100%">
<object id="EModelViewControl" classid="CLSID:22945A69-1191-4DCF-9E6F-409BDE94D101"
codebase="http://www.solidworks.com/plugins/edrawings/download.cfm?Release=REL&Type=WEB&Language=English#Version=7,0,0,627"
lang="en-us" width="640" height="500">
<param name="Filename" value="\\AlexPc\OrganizationChart\102.14.03.0\102.12.03-150-00.0_SLDASM\_SLDASM.SLDASM" />
<param name="_cx" value="4880" />
<param name="_cy" value="8460" />
<param name="FullUI" value="1" />
<param name="EnableFeatures" value="30832" />
<param name="FullUI" value="3"/>
<param name="BackgroundColor" value="11179655"/>
<param name="HighlightColor" value="4227327"/>
<param name="PaperColor" value="14411494"/>
<param name="BackgroundColorOverride" value="-1"/>
<param name="BackgroundColorGradient" value="-1"/>
<param name="PaperColorOverride" value="0"/>
</object>
</td>
</tr>
</table>
</div>
</table>

پنج شنبه 23 مهر 1388, 12:14 عصر
لطفا یک نفر به من حداقل یک راهنمایی کنه !

جمعه 24 مهر 1388, 11:52 صبح
به نظر من این سایت را ببندید بهتر ه.اینکه سوال های معمول که همه جا جوابهاشون توی اینترنت پیدا می شن را همه دوست دارن جواب بدن که نشد برنامه نویسی.

anubis_ir
جمعه 24 مهر 1388, 14:13 عصر
سؤالت هيچ ربطي به ASP.NET نداشت. اصلا server side نيست. استفاده از يك object در صفحه كلاينت سايد است. مي‌تونستي در تالار HTML هم بپرسي. فرقي نمي‌كرد.
مشكل شما از مسير دهي غلط Filename در صفحه است. يعني چي اين نوع مسير دهي شبكه؟ به نظرت همه‌ي دنيا به اون كامپيوتر دسترسي دارند؟ IP پابليك داره؟ جايي ثبت شده؟ (باز هم تكرار مي‌كنم كه object در صفحه يعني كلاينت سايد. يعني اگر من سايت شما رو باز كردم روي اينترنت بايد دسترسي به اون PC داشته باشم نه اينكه سرور شما دسترسي به اون PC داشته باشه چون كد سمت سرور نيست، حتي اگر اين شيء در يك صفحه ASPX قرار گرفته باشه. مثل فايل‌هاي فلش. مثل هر نوع active-x ديگري.)
كار اصولي مي‌خواي انجام بدي، بجاي اون مسير دهي، يك وب سرور بايد راه بيندازي و فايل‌هات از طريق مسير دهي http قابل share باشند و نه از طريق مسير دهي شبكه.

شادان باشي

یک شنبه 26 مهر 1388, 15:36 عصر
آقای x؟ اینو که همه می دونن من یک آدرس local را گذاشتم اینجا . خودمم اینو از جایی کپی کردم و گذاشتم . من که فایلم را نمی تونم اینجا بزارم همه ببیند .فقط یک سوال کردم که آیا پارامتر ها درست هستند یا نه وگرنه هر فایلی با پسون .sldprt بایستی باز بشه.در ضمن من سوالم راجع به share کردن فایل نیست و کاربران هم با مسیر دهی http به فایل های توی کتابخانه سرور دسترسی دارند.:بامزه:

من این کد را sample گذاشتم اینجا و چون از .net می خوام وصل شم سوالم را اینجا مطرح کردم چون تنها چیزی که من میدونستم این روش بود. ولیکن اگر کسی روش بهتر برای باز کردن فایل های solidworks داره که کاربر به هیچ وجه نتونه edit کنه اینو می خوام. اینجا برای share کردن اطلاعات هست فکر کنم نه جای....

مرسی.