PDA

View Full Version : سوال: دانلود با شرط؟

romisa_18
پنج شنبه 23 مهر 1388, 09:25 صبح
با سلام
من میخوام کاربران وقتی از سایتم چیزی دانلود می کنند اول بررسی کنم ببینم عضو سایت هست یا نه؟برای دانلود از hyperlink استفاده می کنم ولی نمی دونم شرطو در کدوم event hyperlink قرار بدم.

_jmimi
پنج شنبه 23 مهر 1388, 09:33 صبح
سلام
به event های hyperlink کاری نداشته باش.
وقتی که صفحه ات داره لود میشه بررسی کن که کاربر عضو هست یا نه.
اگر نبود این لینک رو invisible کن.
حالا این کارو میتونی تو page load یا databind انجام بدی.

romisa_18
پنج شنبه 23 مهر 1388, 09:54 صبح
دوست عزیز این کارو بلدم ولی میخوام مثلا مثل همین سایت اگه کاربر روی دانلود زد بررسی کند عضو هست یا نه؟که اگه هست دانلود کنه اگه نیست وارد صفحه عضویت بشه؟؟؟؟

daffy_duck376
پنج شنبه 23 مهر 1388, 10:23 صبح
در مورد form atentication و تنظیمات آن در وب کانفیک یه سرچ بزن . تمام فایلهایی که در یه پوشه خاص که در وب کانفیگ مشخص شده قرار داشته باشند و اگر کاربر احراز هویت نشده باشد و بخواهد به آن دسترسی پیدا کند به صفحه ای که در وب کانفیگ به عنوان صفحه login مشخص شده هدایت میشود . و اگر احرازهویت شده باشد که دانلود آن شروع میشود

amordad
پنج شنبه 23 مهر 1388, 10:25 صبح
باید یک session تعریف کنی که اگر کاربر شما login کرده باشد مقدار بگیرد .بعد در دکمه دانلود چک کن اگر سشن خالی بود اجازه دانلود ندهد

romisa_18
پنج شنبه 23 مهر 1388, 10:41 صبح
من هم دقیقا میخوام از session استفاده کنم ولی برای دانلود که باید از hyperlink استفاده شه چیزی به نام کلیک نداره که من شرط session توش بنویسم؟؟؟؟؟:گریه:
تو رو خدا یکی اینو بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

Saber_Fatholahi
پنج شنبه 23 مهر 1388, 12:04 عصر
دوست من میتونی یه صفحه بسازی که از طریق اون با یه کویری استرینگ شماره فایل یا هر چیزی پاس داده میشه
حالا توی اون صفحه ات چک کن اگه عضو بود هدایت بشه به صفحه دانلود در غیر این صورت هدایت بشه به صفه لاگین
یا میتونی از لینک باتن استفاده کنی(که غیر استاندارده) و توی رویداد کلیک اون کدتو بنویسی
موفق باشی

_jmimi
پنج شنبه 23 مهر 1388, 15:42 عصر
سلام
اگه میخوای این کارو بکنی باید به توصیه daffy_duck376 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=28691) عمل کنی.
جوابشو بخون ، راه درست رو گفته. بقیه راها اصولی نیستن.