PDA

View Full Version : سوال: ارزیابی پروژه ای که با Wizard نوشته شده باشه

Arash_janusV3
پنج شنبه 23 مهر 1388, 12:53 عصر
سلام به همه

عزیزان به نظر شما نوشتن پروژه ای که به صورت wizardi باشه را چطوری ارزیابی می کنید؟

لطفا من را با توضیحات و جزئیات آن آشنا کنید

متشکرم

mahdi_7610
پنج شنبه 23 مهر 1388, 18:57 عصر
سلام

یه خورده بیشتر توضیح می دید ؟:متفکر:

saeeedft
جمعه 24 مهر 1388, 12:44 عصر
سلام اگه شما همون رو به صورت کد تسلط داشته باشید نوشتن ویزاردی نیز مشکلی نداره، اما باید روش تسلط داشته باشید دیگه، اگه بیشتر توضیح خواستید بگید تا بیشتر توضیح بدم

Arash_janusV3
جمعه 24 مهر 1388, 13:07 عصر
با سلام مجدد
من می خوام سبک برنامه نویسی wizard رو یاد بگیرم به نظر شما به بن بست نمی خورم
مشکل ایجاد نمی کنه؟ کارما راحت تر می کنه؟
چه پیش بینی هایی باید بکنم؟

saeeedft
جمعه 24 مهر 1388, 13:16 عصر
گفتم که، شما باید کل ابجکت هایی که از اون تو یزارد میخواهید استفاده کنید رو دقیقا بشناسید، اما سعی کنیدبه صورت ویزارد برنامه تون رو ننویسید، کدی که باشه تسلط بیشتری داغرید، اگه برنامه تون کوچیک هست استفاده از ویزارد هم مشکلی پیش نمیاره

Arash_janusV3
جمعه 24 مهر 1388, 13:22 عصر
گفتم که، شما باید کل ابجکت هایی که از اون تو یزارد میخواهید استفاده کنید رو دقیقا بشناسید، اما سعی کنیدبه صورت ویزارد برنامه تون رو ننویسید، کدی که باشه تسلط بیشتری داغرید، اگه برنامه تون کوچیک هست استفاده از ویزارد هم مشکلی پیش نمیاره

سلام دوست من
من نظرم به اینکه برای دستورات عمومی مثل connet insert delete و ....

از wizard استفاده کنم و برای سفارشی کردن ها Update کنتزل کزدن صحت اطلاعات از کد نویسی استفاده کنم :متفکر:

saeeedft
جمعه 24 مهر 1388, 13:31 عصر
اره اینطور هم میشه، اما بازم هم یه جاهایی با یکسری محدودیت هایی روبه رو هستی، مثال فرض کن میخوایی سرچ کنی، باید یک سری ابجکت ها رو دوباره تعریف کنی، که اگه به صورت ویزاردی این کار رو انجام نمیدادی با یک تیر دو نشون میزدی، یعنی با تعریف یکباره یک ابجکت دربار و یا بیشتر از اون استفاده میکنی

Arash_janusV3
جمعه 24 مهر 1388, 13:36 عصر
آیا برای دستورات wizard کتابی هست؟ منابعی داره؟

saeeedft
جمعه 24 مهر 1388, 13:48 عصر
اره هست، اما شما این کاری رو که میگم کنید،اول به طور کامل کدیش رو یاد بگیرید،یعنی اگه گفتند بتونی با کد هم بنویسی،بعد ویزاردی رو هم یاد بگیر،کتاب ado.net2 انتشارات ناقوس،ترجمه اش خوب نیست شما فقط با کدهاش کار کنید

peymanjon
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 19:47 عصر
من برای وصل شدن به دیتا بیس همیشه از wizard استفاده میکنم ولی یک سوال داشتم ، آیا اتصال به دیتا بیس از طریق wizard نسبت به حالتی که با کد نویسی وصل میشویم در حجم داده های بالا در دیتا بیس آیا در زمان اجرا یا هر مسئله دیگری در برنامه تفاوت قابل محسوسی دارد ؟آخه من شنیدم که اتصال به دیتا بیس بصورت ویزارد در حجم داده زیاد امکان داره مشکل ساز بشه، آیا شما این حرف را با توجه به تجربه کاری خودتون تایید میکنید؟

peymanjon
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 11:50 صبح
من منتظر نظرات شما دوستان هستم!!!:چشمک: