PDA

View Full Version : سوال: در مورد انتخاب پروژه SQl کمک کنید

shadmehr_m
یک شنبه 26 مهر 1388, 16:56 عصر
سلام..

استاد ما گفته باید یکی از بخش ها یا ماژول های SQL رو پیاده سازی کنید...

من باید عنوانش رو انتخاب کنم و بگم..اما نمیدونم چی رو انتخاب کنم..

یه چیزی باشه راحت باشه بشه با سی شارپ در قالب یه برنامه پیاده سازیش کرد...

خود استاد گفت ENglish Query ..اما نمیدونم چیه اصلا...

میشه یه چند تا چیز پیشنهاد بدید...

و بگید که اون ماژول رو در قالب چه پروژه ای پیاده سازی کنم.. ( مثلا کتابخانه!)
_SQL server 2008 هست...بادم رفت بگم

shadmehr_m
یک شنبه 26 مهر 1388, 18:06 عصر
کمک کنید دیگه

محمد سلیم آبادی
یک شنبه 26 مهر 1388, 18:11 عصر
به استادتون بگید که منظورش از "بخشها یا ماژول های SQL" چیه؟

و به چه منظور و چگونه باید پیاده سازی شود؟

shadmehr_m
یک شنبه 26 مهر 1388, 19:12 عصر
خب معلومه...ماژول ها یا بخش ها مثلا بخش بک اپ گیری..یا گزار شگیری...یا ریپلیکیشن..

یعنی چی به چه منظور؟

خب معلومه دیگه مثلن شما بیای بخش گزارش گیری ریپورت منیجر رو در قالب یه برنامه پیاده سازیش کنی نشونش بدی..

shadmehr_m
یک شنبه 26 مهر 1388, 19:12 عصر
چگونشم گفتم! با دلفی یا سی شارپ

محمد سلیم آبادی
یک شنبه 26 مهر 1388, 20:15 عصر
خب معلومه...ماژول ها یا بخش ها مثلا بخش بک اپ گیری..یا گزار شگیری...یا ریپلیکیشن..

یعنی چی به چه منظور؟

خب معلومه دیگه مثلن شما بیای بخش گزارش گیری ریپورت منیجر رو در قالب یه برنامه پیاده سازیش کنی نشونش بدی..

وقتی ما از یک DBMS ای مثل SQL Server استفاده می کنیم همه چیز (ذخیره و بازیابی اطلاعات و مدیریت اطلاعات) را به این برنامه واگذار می کنیم.

اگر از سیستم فایل استفاده می کردیم آن وقت می شد گفت که بیاییم بعضی از قسمت ها مربوط به ADMIN را پیاده سازی کنیم.

منظور من از جمله ی "به چه منظور؟" این است که با این کار چه چیزی را قرار است ثابت کنیم؟ و هدف از انجام این چنین کارها چیه؟

بهتر نیست به استادتون بگین بچای دادن این چنین پروژه هایی بیاد روی مفاهیم پایگاه داده ها متمرکز بشه؟

shadmehr_m
یک شنبه 26 مهر 1388, 23:39 عصر
داداش بیخیال...هدفش پاس کردن درس بانک اطلاعاتیه!
به جای این جواب ها کاش یه پیشنهادی میدادین یه قسمت از SQL server رو که میشه با یه برنامه پیاده سازیش و به وقلی معرفیش کرد میگفتید من برم بگم....الان وقتم تموم شد فردا دارم میرم سر کلاس از خودم باید یه چیزی بگم..
عزیز اینجا ایرانه...توی این دانشگاههای مزخرف هم همین پروژه ها رو میدن...مگه اینجا هنده ( نمیگم امریکا!) که بیان به روز کار کنن..
سیستم فایل و اینا رو من کاری ندارم..
مثلا در بحث ریپورت گرفتن شما میتونی بیای این قسمت رو در یه پروزه ای مثلا با سی شارپ پیاده سازیش کنی...مگه نمیشه؟ میشه!
پیاده سازی منظور همون معرفی کردن اینکه فلان بخش چه قابلیتی داره منتها با برنامه نویسی...نه با توضیح دادن اون قابلیت به فارسی...

shadmehr_m
شنبه 02 آبان 1388, 11:29 صبح
خاک بر سر این فروم!

جمعش کنید...

یه سوال می پرسی هیچ کس نیست راهنمایی کنه...

اسمشم گذاشتن مرجع برنامه نویسان!!

shadmehr_m
شنبه 02 آبان 1388, 15:15 عصر
فروم در پیت مزخرف