PDA

View Full Version : error تغيير در اطلاعات جدول لينك شده از SQL

m-etemadi
دوشنبه 27 مهر 1388, 10:13 صبح
سلام
دوستان عزيز
در اكسس جدولي از sql لينك كردم كه هيچ تغيير داخل آن نميشه داد و error 1پيوست را مي دهد . (اطلاعات اين جدول بعنوان زير فرم در فرم ديگري استفاده شده. البته در جداول ديگه مي شه تغيير داد فقط در اين نميشه.
( لازم به ذكر است كليد اصلي براي جدول تعريف شده)

error زير به چه دليلي ايجاد مي شه.

ممنون

amirzazadeh
دوشنبه 27 مهر 1388, 11:04 صبح
سلام
دوستان عزيز
در اكسس جدولي از sql لينك كردم كه هيچ تغيير داخل آن نميشه داد و error 1پيوست را مي دهد . (اطلاعات اين جدول بعنوان زير فرم در فرم ديگري استفاده شده. البته در جداول ديگه مي شه تغيير داد فقط در اين نميشه.
( لازم به ذكر است كليد اصلي براي جدول تعريف شده)

error زير به چه دليلي ايجاد مي شه.

ممنون
دوباره لينك رو با استفاده از ويزارد اكسس ايجاد كنيد و درهنگام لينك مجددا فيلد كليد رو سلكت كنيد.
............................
موفق باشيد

m-etemadi
دوشنبه 27 مهر 1388, 13:53 عصر
دسلام
وست عزيز مشكل حل نشد.
خدمتتان عرض كنم كه مثلا دو جدول در اكسس دارم كه از SQL لينك شده و اين دو جدول يكي در فرم و ديگري در ساب فرم استفاده شه . در جدول اصلي فيلد كليد دارم در جدول فرعي هم فيلد كليدي هنگام لينك كردن اضافه كردم .
حالا وقتي اطلاعات وارد مي شه براي اصلاح دوباره پيغام ضميمه فوق ظاهر مي شه و تغييرات انجام نميشه.
دليل اين ايراد از كجا مي تونه باشه؟
درضمن در SQL براي اينكه داخل يك فيلد مقدار تكرار نداشته باشيم بايد چه كار كرد.
مثلا يك شماره دو بار تكرار نشه.
تشكر

amirzazadeh
سه شنبه 28 مهر 1388, 08:05 صبح
دسلام
وست عزيز مشكل حل نشد.
خدمتتان عرض كنم كه مثلا دو جدول در اكسس دارم كه از SQL لينك شده و اين دو جدول يكي در فرم و ديگري در ساب فرم استفاده شه . در جدول اصلي فيلد كليد دارم در جدول فرعي هم فيلد كليدي هنگام لينك كردن اضافه كردم .
حالا وقتي اطلاعات وارد مي شه براي اصلاح دوباره پيغام ضميمه فوق ظاهر مي شه و تغييرات انجام نميشه.
دليل اين ايراد از كجا مي تونه باشه؟
درضمن در SQL براي اينكه داخل يك فيلد مقدار تكرار نداشته باشيم بايد چه كار كرد.
مثلا يك شماره دو بار تكرار نشه.
تشكر
در مورد سئوال دومتون لازمه فيلد هاي كليدي در فايل mdf شما تعريف بشه (پايگاه داده sql).
در مورد سئوال اولتون اگر ممكنه فايل mdf و اينترفيس اكسس بانكتون آپلود كنين.
............................
موفق باشيد