PDA

View Full Version : مشکل در قسمت DLL

HoshangiAli
دوشنبه 27 مهر 1388, 17:19 عصر
با سلام به کاربران عزیز

اگه با DLL ها کار کرده باشید متوجه میشید که C# تمامی DLL های به کار رفته در برنامه رو میاره کناره فایل exe قرار میده ولی من چند تا DLL بکار بردم که برام خیلی حیاتی هست بنابراین نمیخوام جایی که برنامم رو نصب میکنم کسی بتونه DLL ها رو ببینه
راستش من میخوام DLL ها رو هنگام نصب به یه جایی از ویندوز کپی کنم و وقتی برنامم رو اجرا کردم بره از جایی که کپی شدن از DLL ها استفاده کنه اگه کسی از دوستان می دونن که چطور این کار رو کنم ممنون میشم که کمکم کنه

HoshangiAli
سه شنبه 28 مهر 1388, 21:07 عصر
کسی نمی تونه جواب سوالم رو بده؟

nasime_shomal
سه شنبه 28 مهر 1388, 21:17 عصر
سلام دوست چرا dll رو توی درایو وینوز نمیندازید بعد با آدرس دهی به اون dll دسترسی پیدا کنید.

HoshangiAli
پنج شنبه 30 مهر 1388, 22:27 عصر
ممنون دوست عزیز که جواب دادی

چطوری ؟ من فایل setup رو با visual studio می سازم میشه بگی چطوری آدرس بدم؟

esmartiz_red
جمعه 01 آبان 1388, 02:36 صبح
بهتره برای این کار از یه برنامه ساخت setup حرفه ای مثل installsheild استفاده کنید

HoshangiAli
جمعه 01 آبان 1388, 12:18 عصر
من به خاطر این که باید قبل از نصب برنامم چک کنم که آیا .NET 3.5 نصب هست یا اگر نصب نبود به صورت خودکار نصب کنه برا همین فایل setup رو با visual studio می سازم اگه installshield چنین قابلیتی داره لطفا بهم بگید و اینکه چطور تو installshield این کار رو کنم ممنون میشم

xvision
جمعه 01 آبان 1388, 12:39 عصر
با visual studio ميتونيد وقتي دارين setup ميسازين براش تعريف كنين كه فلان فايل ها ( اينجا ميشه اين DLL ها ) رو توي مثلا System32 كپي كن همينطور ميشه اونها رو hidden هم كرد ولي مشكل اينجاست كه چطور به خود نرم افزارمون بايد آدرس بديم كه از اونجا DLL رو بخونه

پ.ن : براي اينكه ببينين چطور ميشه فايلي رو توي system32 وارد كرد لطفا برين مباحث ساختن setup رو توي همين فروم بخونين