PDA

View Full Version : سوال: مشکل این خطا چیه؟

viper2009
دوشنبه 27 مهر 1388, 21:31 عصر
سلام دوستان

بیشتر برنامه های اجرایی که ساختم بعد از روشن کردن کامپیوتر موقع اجرا کردنشون این خطای در ضمیمه ظاهر میشه و باید پروژه ام رو باز کنم دوباره Build ش کنم تا درست بشه:عصبانی:

راه حل چیه ؟

reza1944
دوشنبه 27 مهر 1388, 23:09 عصر
ببين كامپيوتر الوده نيست ويروس نداره
به احتمال زياد ويروس داره؟
ويروس به فايل نفوذ ميكنه و بعد فايل خراب ميشه؟

viper2009
سه شنبه 28 مهر 1388, 15:30 عصر
ببين كامپيوتر الوده نيست ويروس نداره
به احتمال زياد ويروس داره؟
ويروس به فايل نفوذ ميكنه و بعد فايل خراب ميشه؟

همین همین نظرو دارم
ولی آخه کامپیوترم اگه ویروس نداشته باشه کار نمی کنه:چشمک: مثل بدن انسانه که به کمی باکتری نیاز داره

آنتی ویروس هم ریختم ولی خوده آنتی ویروسه از ویروس بدتر بود

Jeefo

Mani_rf
سه شنبه 28 مهر 1388, 16:55 عصر
سلام دوست عزیز.
همانطور که دوستمان گفت سیستم شما به ویروس آلوده شده است. و همانطور که در نقل قول نوشته اید این کار ویروسی با نام Jeefo است که کاملا بی آزار به نظر می رسد اما چنین مشکلی را در برنامه های نوشته شده با .Net به وجود می آورد. این ویروس تمامی فایل های EXE سیستم شما را آلوده می نماید و اکثر آنتی ویروس ها برای مبارزه با آن بدترین روش یعنی پاک کردن آن فایل EXE را بر می گزینند که موجب از دست دادن بسیاری از برنامه هایتان می شود.
برای مقابله با آن بهترین روش آنتی ویروس McAfee نسخه 11 آن می باشد که با کمی جستجو در سایت هایی مانند آسان دانلود و پی سی دانلود می توانید آن را دانلود کنی که البته حجم آن زیاد است. خوشبختانه این نسخه از McAfee تنها ویروس را از فایل های شما شسته ، و شما پس از آن دیگر با چنین مشکلی بر نخواهید خورد. من حدود یک ماه با این مشکل جنگیدم تا توانستم علت آن را بیابم و مشکل را با McAfee حل کنم.

موفق باشید...

viper2009
سه شنبه 28 مهر 1388, 21:16 عصر
سلام
ممنون

آقا دیگه مطمئن باشم که پاکشون نمی کنه؟ آخه فایلهای مهمی دارم.

viper2009
سه شنبه 28 مهر 1388, 22:19 عصر
آقای مانی من رفتم تو اون دوتا سایت ولی میگه واسه licence باید ثبت نام کنیم آره؟
ضمناً نمی دونم کدوم نسخه 11 هست؟ منظورتون همون سال 2009 است؟
حالا امکان داره لینکشو برام Private Message بدهیییییییییییییییییییییی یییییییید؟
قبلاً سپاس گذارم

viper2009
یک شنبه 03 آبان 1388, 18:18 عصر
سلام دوست عزیز.
همانطور که دوستمان گفت سیستم شما به ویروس آلوده شده است. و همانطور که در نقل قول نوشته اید این کار ویروسی با نام Jeefo است که کاملا بی آزار به نظر می رسد اما چنین مشکلی را در برنامه های نوشته شده با .Net به وجود می آورد. این ویروس تمامی فایل های EXE سیستم شما را آلوده می نماید و اکثر آنتی ویروس ها برای مبارزه با آن بدترین روش یعنی پاک کردن آن فایل EXE را بر می گزینند که موجب از دست دادن بسیاری از برنامه هایتان می شود.
برای مقابله با آن بهترین روش آنتی ویروس McAfee نسخه 11 آن می باشد که با کمی جستجو در سایت هایی مانند آسان دانلود و پی سی دانلود می توانید آن را دانلود کنی که البته حجم آن زیاد است. خوشبختانه این نسخه از McAfee تنها ویروس را از فایل های شما شسته ، و شما پس از آن دیگر با چنین مشکلی بر نخواهید خورد. من حدود یک ماه با این مشکل جنگیدم تا توانستم علت آن را بیابم و مشکل را با McAfee حل کنم.

موفق باشید...

خیلی ممنون لینک کردید