PDA

View Full Version : چطور اعداد را هنگام نمایش در دیتا ریپورت 3رقم 3رقم جدا کنم.

m_sol_ir
سه شنبه 28 مهر 1388, 08:40 صبح
چطور اعداد را هنگام نمایش در دیتا ریپورت 3رقم 3رقم جدا کنم.گزینه Use ۱۰۰۰ Separator (,) از data format به جای این کار ،عدد را تقسیم بر 1000 میکند.:عصبانی++::گریه:

vahidm
سه شنبه 28 مهر 1388, 08:51 صبح
سلام
خیلی راحته
شما ابتدا فیلدتون رو انتخاب کنید و بعد از قسمت Format گزینه Customiz رو انتخاب کنید بعدش درون اون اینجوری بنویسید ###,###,###
همین بود

mostafa_bahar
سه شنبه 28 مهر 1388, 09:40 صبح
شما قبل از ریختن با دستور format(text1.text,"###,###)
می تونین این کارو بکنین

m_sol_ir
سه شنبه 28 مهر 1388, 10:24 صبح
با تشکر
متاسفانه این عمل هم نتیجه قبلی را در پی داره مثلا 3000000 را 3 نمایش می دهد.این فرمت در ویژوال بیسیک جواب میده اما نمی دونم چه مشکلی در دیتا ریپورت وجود داره که جواب نمی ده.لطفا راهنمائی بفرمائید.

m_sol_ir
سه شنبه 28 مهر 1388, 10:26 صبح
سلام
خیلی راحته
شما ابتدا فیلدتون رو انتخاب کنید و بعد از قسمت Format گزینه Customiz رو انتخاب کنید بعدش درون اون اینجوری بنویسید ###,###,###
همین بود
با تشکر
متاسفانه این عمل هم نتیجه قبلی را در پی داره مثلا 3000000 را 3 نمایش می دهد.این فرمت در ویژوال بیسیک جواب میده اما نمی دونم چه مشکلی در دیتا ریپورت وجود داره که جواب نمی ده.لطفا راهنمائی بفرمائید. سه شنبه 28 مهر 1388 10:10 صبح

vahidm
سه شنبه 28 مهر 1388, 12:57 عصر
سلام
این روش خیلی هم خوب جواب میده من خودم که استفاده می کنم
اگر خواستید برنامتون رو اینجا بذارید تا براتون درست کنم .

m_sol_ir
سه شنبه 28 مهر 1388, 17:37 عصر
سلام
این روش خیلی هم خوب جواب میده من خودم که استفاده می کنم
اگر خواستید برنامتون رو اینجا بذارید تا براتون درست کنم .
vahidmجان
برنامه رو ضمیمه می کنم .لطفا یه نگاهی بهش بنداز.
در صورتی که تو سیستم شما درست عمل کرد آیا امکان داره که دیتا ریپورتی که من نصب کردم مشکل داشته باشه؟

vahidm
سه شنبه 28 مهر 1388, 18:49 عصر
دوست عزیز سلام
برنامتون هیچ مشکلی نداشت و روی سیستم من به درستی اعداد سه رقم سه رقم جدا کرده بود راحت ترین کار اینه که ویژوال بیسیکتون رو از اول نصب کنید . موفق باشید .

m_sol_ir
چهارشنبه 29 مهر 1388, 13:27 عصر
دوست عزیز سلام
برنامتون هیچ مشکلی نداشت و روی سیستم من به درستی اعداد سه رقم سه رقم جدا کرده بود راحت ترین کار اینه که ویژوال بیسیکتون رو از اول نصب کنید . موفق باشید .
vahidm
با تشکر از شما .حق با شما بود .روی کامپیوتر های دیگه درست کار میکنه.البته نه اون exeایکه با کامپیوتر خودم درست کردم.بلکه سورس برنامه.طبق فرمایش شما ویزوال بیسیک رو عوض کردم ودوباره نصب کردم .ولی باز هم مشکلم بر طرف نشد.هرچند که این یه مشکل دیگه است ولی آیا راه حلی به ذهن شما می رسه؟

vahidm
پنج شنبه 30 مهر 1388, 00:03 صبح
سلام
ببینید شاید این احتمال وجود داشته باشه که شما وی بی رو بد نصب می کنید . و یا اینکه ویژوالتون مشکل داشته باشه . در ضمن خود وی بی رو قبل از نصب مجدد خوب Uninstall کنید که جای ابهام وجود نداشته باشه .