PDA

View Full Version : فرمت مقادیر در گزارش گیری توسط crystal report vi

noroozifar
سه شنبه 28 مهر 1388, 10:29 صبح
سلام
من یک فیلد عددی دارم در access 2007 از نوع numbric فرمت general حال هنگام گزارش گیری با crystall report viewer اعداد را به صورت زیر نمایش می دهد :
1.010
1.2010
3.210
4.560
56
509
می خواهم به صورت استاندارد زیر باشه :
1010
12010
32210
4560
56
509
چه کار کنم

ir.start
سه شنبه 28 مهر 1388, 15:01 عصر
خوب روي فيلدت تو كريتستال كليك راست كن وپروپرتيس رو انتخاب كن و از گزينه NUMBER با اين فرمتي كه ميخواهيد استفاده كنيد

noroozifar
شنبه 02 آبان 1388, 09:00 صبح
مشکل اول من حل شد حالا یک مشکل عجیب پیش آمده که در بانک access خود به خود رکورد را حذف میکنه یعنی من از داخل برنامه خودم رکوردی را اضافه می کنم به بانک بعد داخل access نگاه میکنم رکورد هستش و حتی از داخل برنامه خودم گزارش میگیرم ولی بعد از 2 تا 3 دقیقه این رکورد در برنامه من نشان داده نمی شود ولی در بانک access می باشد ولی همین رکورد بعد از 2 دقیقه از داخل بانک اکسس هم می رود حالا عیب از کجاست ؟

ir.start
شنبه 02 آبان 1388, 10:28 صبح
اگه بانكت sql ميگفتم تو تريگرها دنبالش بگرد ولي الان نميدونم چي بگم
بانكتون كه شر شده نيست؟
برنامه رو بزارين شايد بهتر بشه پيگيريش كرد

noroozifar
شنبه 02 آبان 1388, 12:01 عصر
سئوال قبلی را اگر کسی می تواند جواب بده ممنون میشم به این سئوال هم پاسخ بده

من این دستور ات را نوشتم و می خواهم به کریستال بفرستم دو قسمت مشکل دارم یکی در fill و یکی هم انتخاب فیلدها در کریستال ریپورت که به هم متصل بشن کسی می تواند کمک کنه ؟

OleDbConnection a = new OleDbConnection(@"Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source=" + Application.StartupPath + @"\PARSITA.accdb");
OleDbDataAdapter b = new OleDbDataAdapter("SELECT Moshakhesat.ID, Moshakhesat.Name_Darokhaneh, Moshakhesat.Name_Oprator, Moshakhesat.Name_Backer, Moshakhesat.Ostan, Moshakhesat.City, Estefadeh.S, Estefadeh.M, Estefadeh.R, Estefadeh.S1, Estefadeh.M1, Estefadeh.R1, Estefadeh.Version, Estefadeh.Type, Estefadeh.Nasb, Estefadeh.Report FROM Estefadeh INNER JOIN Moshakhesat ON Estefadeh.ID = Moshakhesat.ID;", a);
DataSet da = new DataSet();
b.Fill(da, "?");
//b.Fill(pARSITADataSet, "EQuery");
CrystalReport1 d = new CrystalReport1();
d.SetDataSource(da );
crystalReportViewer1.ReportSource = d;