PDA

View Full Version : مشکل در نصب phpnews

mah-bah
سه شنبه 09 فروردین 1384, 20:17 عصر
سلام دوستان سال نوتون مبارک

1 سوال داشتم و اون اینکه من می خواستم phpnews را رو لوکال هاست توسط easyphp1.7 نصب کنم ولی این ارور برام میاد :

Warning: session_start(): open(D:\Program Files\EasyPHP1-7\tmp\\sess_68e6c9017c9f1e1d5e756e5a552ac2f6, O_RDWR) failed: Invalid argument (22) in c:\program files\easyphp1-7\www\phpnews_123_farsi\index.php on line 48
Table 'phpnews.phpnews_settings' doesn't exist

اگر امکان داره من را راهنمایی کنید.
سوال دیگم اینه که آیا امنیت این برنامه برا استفاده در وب خوب هست یا نه؟
ممنون میشم

mah-bah
چهارشنبه 10 فروردین 1384, 16:50 عصر
سلام
کسی جواب من را نمی ده تا اونجا که من میدونم اعضای این فروم این برنامه را فارسی کردن
:���:

مهدی کرامتی
چهارشنبه 10 فروردین 1384, 17:59 عصر
فارسی سازی اش کار من بود، اما قولی در مورد پشتیبانی اش نداده بودم.

اون طوری که میگه عملیات نصب کامل نشده و جدول 'phpnews.phpnews_settings' وجود نداره.

من استفاده از XAAMP رو بجای EasyPHP توصیه میکنم (این چیزیه که من خودم حین فارسی سازی ازش استفاده کردم).

navan
پنج شنبه 11 فروردین 1384, 01:49 صبح
فارسی سازی اش کار من بود، اما قولی در مورد پشتیبانی اش نداده بودم.

اون طوری که میگه عملیات نصب کامل نشده و جدول 'phpnews.phpnews_settings' وجود نداره.

من استفاده از XAAMP رو بجای EasyPHP توصیه میکنم (این چیزیه که من خودم حین فارسی سازی ازش استفاده کردم).

سلام. آقا ممکنه خواهش کنم طریقه قرار دادن ادیتور htmlarea را در phpnews شرح دهید :oops:

mah-bah
پنج شنبه 11 فروردین 1384, 10:13 صبح
از زحمتتون ممنونم خودم مشکلم را حل کردم اگر امکان داره راجب طراحی 1 template براش توضیحی بدید و اینکه آیا امنیتش خوبه برا استفاده یا خیر؟

مهدی کرامتی
پنج شنبه 11 فروردین 1384, 11:38 صبح
قالب هاش اگر درست یادم بیاد HTML است و اونهم که اصولا نباید برای تغییر مشکلی برای شما داشته باشه.

در مورد امنیتش تا بحال چیز خاصی گزارش نشده است.

navan
پنج شنبه 11 فروردین 1384, 13:27 عصر
آقای کرامتی شما می تونید ادیتور htmlarea را در آن قرار دهید؟

mah-bah
پنج شنبه 11 فروردین 1384, 20:49 عصر
سلام مجددا از راهنماییتون ممنونم
همانطور که می دونید ادیتورش خیلی ضعیفه آیا امکان استفاده از htmarea در اون هست یا نه؟
سوال دیگم اینه که فایل templatesh کدومه؟
ممنونم

navan
پنج شنبه 11 فروردین 1384, 23:12 عصر
این یک نمونه از قالبی است که برای این سیستم درست کردم.
تنها ضعف این سیستم نداشتن یک ادیتور قوی است.

navan
دوشنبه 15 فروردین 1384, 01:35 صبح
کسی میتواند ادیتور برای این سیستم بگذارد؟