PDA

View Full Version : جداکردن سه رقم اعداد در گرید ویو

AmirAlimadadi
چهارشنبه 29 مهر 1388, 17:06 عصر
با سلام
من یه گرید ویو دارم که از دیتابیس می خونم و اون رو پر می کنم، (DataGridView.DataSource = DataTable)، حالا می خوام ستونهایی که عددی هستن سه رقم سه رقم با یه , از هم جدا بشن، چی کار باید بکنم.
اینم بگم که خودم اومدم توی CellFormating این کار رو کردم، اما ایراد می گیره که اگه , داشته باشه، دیگه عدد نیست، برای حل این مشکل هم اومدم توی DataBindingComplete مقدار ValueType ستون رو string کردم اما بازم مشکلم حل نشد.

AmirAlimadadi
دوشنبه 04 آبان 1388, 16:49 عصر
دوستان کسی نیست که بدونه؟؟!!!

اَرژنگ
دوشنبه 04 آبان 1388, 17:27 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=85954

AmirAlimadadi
دوشنبه 04 آبان 1388, 19:54 عصر
ممنون از راهنماییتون، اما اگه از # استفاده کنیم، به جای اون کاراکتر عدد می ذاره اما این در صورتی کار می کنه که داده توی دیتابیس هم از نوع عددی باشه، اگه ما داده توی دیتابیس رو از نوع کاراکتر تعریف بکنیم ولی می دونیم که عدد ذخیره می شه(به صورت رشته)، اون وقت دیگه کار نمی کنه، باید از چه کارکتری به جای # استفاده کرد

ali_md110
دوشنبه 04 آبان 1388, 23:31 عصر
خاصیت DefaultCellStyle.Format ستونهاتون رو یه "N0 " تغییر بدید

column1.DefaultCellStyle.Format = "N0"

اَرژنگ
دوشنبه 04 آبان 1388, 23:45 عصر
ممنون از راهنماییتون، اما اگه از # استفاده کنیم، به جای اون کاراکتر عدد می ذاره اما این در صورتی کار می کنه که داده توی دیتابیس هم از نوع عددی باشه، اگه ما داده توی دیتابیس رو از نوع کاراکتر تعریف بکنیم ولی می دونیم که عدد ذخیره می شه(به صورت رشته)، اون وقت دیگه کار نمی کنه، باید از چه کارکتری به جای # استفاده کرد
چرا وقتی که از عدد استفاده میشه رشته ذخیره میشه؟

ASKaffash
سه شنبه 05 آبان 1388, 10:51 صبح
سلام
فرمت را #,### قرار دهید