PDA

View Full Version : سوال: طرز حذف نوار ابزار file,edit,view,insert,tools ,....در اکسس2007

rashidianc
پنج شنبه 30 مهر 1388, 11:06 صبح
سلام . میشه یکی بهم بگه که چطوری نوار ابزاری که در قسمت بالای صحفه اکسس 2007 هستش(اسم فنی رو نمی دونم ولی فکر کنم استاندارد باتن باشه!) وشامل file,edit,view,insert,tools ,.... میباشد حذفش کرد؟البته من به عنوان یه مدیر بتونم دوباره نوار را فراخوانی بکنم ولی دیگران نتونن؟اگه نمونه ای دارید لطفا" برام بزارید . در ضمن برای روشن شدن دقیق منظور وهدفم یک نمونه که از همین سایت گرفتم براتون میذارم . با تشکر فراوان .

rashidianc
شنبه 02 آبان 1388, 09:27 صبح
کسی نیست بهم کمک کنه!!!؟؟؟؟ :متعجب:

bita_ziba77
شنبه 02 آبان 1388, 09:43 صبح
با سلام
شما ابتدا دكمه Office button در گوشه بالاسمت چپ را فشار داده و به قسمت access option برويد.
سپس در قسمت current database تيك هاي مربوط به dispaly status bar - dispaly navigation pane و allow full Menu را برداريد.

با تشكر

rashidianc
یک شنبه 03 آبان 1388, 08:05 صبح
ممنون از راهنمایی شما . خیلی عالی بود .ولی حالا چطوری به حالت اولیه یعنی نمایان شدن ابزارها اقدام کنم ؟در ضمن این حالت برگشت ابزار را میشه پسوورد داد ؟با تشکر

bita_ziba77
یک شنبه 03 آبان 1388, 11:36 صبح
با سلام
شما براي بازگرداندن به حالت اوليه ابتدا دكمه شيفت رانگه داشته و سپس فايل خود را باز نماييد. سپس منوها نمايش داده شده و شما تنظيمات را به حالت اول برگردانيد.
براي اينكه ديگران نتوانند اين عمل را انجام دهند شما مي توانيد دكمه شيفت را هم غير فعال نماييد كه تاپيك هاي زيادي در رابطه با غير فعال نمودن شيفت وجود دارد.

با تشكر

goli2020
شنبه 16 آبان 1388, 14:38 عصر
در اكسس 2003 چطوري؟