PDA

View Full Version : حرفه ای: چه طوري ميشه يه فرم رو ذخيره كرد

Golsha
پنج شنبه 30 مهر 1388, 21:46 عصر
سلام دوستان ميشه يه كمك كنيد .

من يه فرم رو توي برنامه اي كه درست كردم تغيير ميدم ولي نمي دونم چه طوري با فرمت exe ذخيره كنمش .

مثلا يه فرم دارم كه توش يه RichTextBox وجود داره كه عرض اين RichTextBox برابر با 250 است . من يه برنامه درست كردم كه فرمي كه توش RichTextBox هست رو وارد برنامه ميكنه و عرض رو برابر با 200 ميكنه حالا ميخوام برنامه اين فرم رو با فرمت exe ذخيره كنه به طوري كه وقتي اجراش كردم مثل يه برنامه جدا اجرا بشه يعني فرم با RichTextBox كه عرضش 200 است به صورت يه برنامه exe شده اجرا بشه .

behroz1992
پنج شنبه 30 مهر 1388, 22:54 عصر
منظورت اینه که میخوای برای برنامت setup بسازی یانه ..... یا مثل برنامه زیر باشه:

Golsha
جمعه 01 آبان 1388, 10:43 صبح
دوست عزيز منظور من اين نبود . مثلا شما فرض كن يه برنامه درست كردم مثل برنامه مالتي مديا بيلدر حالا مشكل من اينه كه نمي دونم چه طوري فرمي رو كه در حالت Run Time توش تغييرات ايجاد ميشه رو با فرمت exe ذخيره كنمش تا به صورت جدا اجرا بشه و بشه يه اتوران .

Hossein Bazyan
جمعه 01 آبان 1388, 11:37 صبح
سلام دوستان ميشه يه كمك كنيد .

من يه فرم رو توي برنامه اي كه درست كردم تغيير ميدم ولي نمي دونم چه طوري با فرمت exe ذخيره كنمش .

مثلا يه فرم دارم كه توش يه RichTextBox وجود داره كه عرض اين RichTextBox برابر با 250 است . من يه برنامه درست كردم كه فرمي كه توش RichTextBox هست رو وارد برنامه ميكنه و عرض رو برابر با 200 ميكنه حالا ميخوام برنامه اين فرم رو با فرمت exe ذخيره كنه به طوري كه وقتي اجراش كردم مثل يه برنامه جدا اجرا بشه يعني فرم با RichTextBox كه عرضش 200 است به صورت يه برنامه exe شده اجرا بشه .

مانند خود وی بی عمل کن . مشخصات کامل هر شی را در فایل ذخیره و برای بارگذاری مشخصات را از همان فایل بخوان ( منظورم وی بی 6 بود )