PDA

View Full Version : سوال: listbox و picturebox

novincenter
جمعه 01 آبان 1388, 18:28 عصر
با سلام خدمت اساتيد.
دوستان . من در رشته الكترونيك مدت 17 سال مشغول به كار هستم و به خاطر موقعيت كاري و علاقه شخصي مي خواهم به جمع دوستان برنامه نويس بپيوندم.
تا به حال آموزش نديده و با كتاب در منزل شروع كرده ام.
در اولين برنامه به مشكلاتي بر خوردم كه با سرچ در اينترنت و در كتاب مشكلم حل نشد و اميدوارم اساتيد در اين راه به من ياري رسانند .

ظاهر برنامه ساخته شده و براي كد نويسي ( در مورد دگمه ها و ديدن عكس و لينك شدن متن ليست باكس نياز به كمك دارم

در صورت نياز ايميل من novincenter@gmail.com

همه چيز در عكس و فايل ضميمه توضيح داده شده است
با تشكر فراوان

novincenter
جمعه 01 آبان 1388, 21:02 عصر
از دوستان و اساتيد كسي نيست كه كمك كنه ؟

viper2009
جمعه 01 آبان 1388, 23:31 عصر
سلام
یک کمی بیشتر توضیح می دی؟

عکس ها ثابتند؟ یعنی خودت انتخاب می کنی و برای دکمه ها مشخص می شه؟
اون مدیا پلیر چیه؟
توضیحات هم همراه عکسه؟

آیا می خوای یک برنامه شبیه AutoRun درست کنی؟ یعنی فقط نمایش اطلاعاته؟

alimanam
شنبه 02 آبان 1388, 00:10 صبح
با سلام

من که درست متوجه نشدم میخوای چکار کنی ولی اگه درست متوجه شده باشم در فایل ضمیمه ایی که گذاشتم میتونی مشکلت رو حل کنی . واسه اینکه حجم فایل ضمیمه هم کم بشه فایل های dll که در پروژه شما بود ( فایلهای کنترل Windows media player ) رو پاک کردم برای اینکه پروژه درست اجرا بشه ابتدا اون فایل های dll رو که من پاک کردم رو در پوشه Debug فایل ضمیمه من کپی و پست کنین . یا علی

novincenter
شنبه 02 آبان 1388, 21:20 عصر
با سلام و تشکر فراوان از استاد عزیز alimanam
جناب alimanam با کدهایی که نوشتید تا حدودی مشکل حل شد ولی برای من به عنوان یک تازه کار چند نکته باقیست و زحمت برای شما فراوان .
1 – در listbox1 به جای نوشتن item1 الی item11 میخواهم متون مختلفی نوشته شود . راهش چیه ؟
2 – در listbox2 باید طوری باشد که اگر متن داخل listbox2 برای مثال 100 کلمه باشد با کلیک موس روی بعضی از کلمات داخل باکس
به media player برای پخش فیلم یا صوت و یا به picturebox1 برای نمایش عکس لینک شود . راهش چیه ؟
با تشکر فراوان منتظر راهنمایی شما هستم .

ظاهر برنامه ساخته شده و براي كد نويسي ( در مورد دگمه ها و ديدن عكس و لينك شدن متن ليست باكس نياز به كمك دارم

همه چيز در عكس و فايل ضميمه توضيح داده شده است
با تشكر فراوان

novincenter
یک شنبه 03 آبان 1388, 00:22 صبح
از دوستان و اساتيد كسي نيست كه كمك كنه ؟

novincenter
یک شنبه 03 آبان 1388, 09:41 صبح
لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

اگر در یک قسمت مثلا 100 کلمه نوشته شود به چه صورت میتوان از هر یک از کلمات دلخواه به قسمتهای دیگر مثل mediaplayer و picturebox لینک داد .