PDA

View Full Version : مشکل اتصال به بانک در هاست پویاسازان ... ( Connection String )

مهران موسوی
جمعه 01 آبان 1388, 22:53 عصر
سلام دوستان . من یه هاست از شرکت پویاسازان گرفتم و بعد از کلی دنگو فنگ دیتابیسم رو واسم ریستور کردن ... البته قبلش در پنل Plesk یک دیتابیس ساختم و واسش یک یوزر تعریف کردم و یک پسور واسه یوزر گذاشتم و نام دیتابیس و نام یوزر و پسورد رو در اختیار بخش پشتیبانی قرار دادم تا واسم فایل بک اپ رو روی اون دیتابیس ریستور کنن ...

الان مشکل کانکشن استرینگ هست .. دوستانی که از این شرکت هاست گرفتن لطف میکنن کانکشن استرینگ برای اتصال به بانک رو در اختیار من هم قرار بدن ... بانک SQL Server 2005 هستش ...

اگه کسی از این شرکت هاست گرفته لطفا راهنمایی کنه ...

Saber_Fatholahi
شنبه 02 آبان 1388, 11:34 صبح
دوست من کار خاصی نمی خواد کافیه توی کانکشن استرینگت نام سرور تو mssql.domainname مثلا (mssql.anas.ir)که نام دومین خودتو به جای domainname قرار بده و کارتو پیش ببر
یحتمل با خطای عدم اتصال مواجه میشی
حالا توی کنترل پنلت بیا و نام یوز حذف کن و از اول ایجاد کن مشکلت حل مشه اگه مشکلی داشتی مطرح کن تا بگم
اینم یه نمونه کانکشن توی وب کانفیگ

<connectionStrings>
<clear/>
<add name="LocalSqlServer" connectionString="Data Source=mssql.pws.com;Initial Catalog= PWSComputer ;User ID=yourusername;Password=yourpass" providerName="System.Data.SqlClient"/>
<add name="LocalSqlServer1" connectionString="Data Source=mssql.pws.com;Initial Catalog= PWSComputer ;User ID=yourusename;Password=yourpass" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

موفق باشی

mehrdad56
چهارشنبه 13 آبان 1388, 10:09 صبح
ببين دوست عزيز شما بايد اول در كنترل پنل همون شركتي كه ازش هاست خريدي يك user براي sql ايجاد كني و بعد از servername كه خودشون بهت ميدن هم به صورت زير در webconfig استفاده كني اين كدو كپي كن .
<appSettings>
<add key="cs" value="server=sql2.mehrdrad2536.com;database=RandD;uid=me hrdad;pwd=1234;"/>
</appSettings>