PDA

View Full Version : این مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fazelm
شنبه 02 آبان 1388, 18:50 عصر
من یه برنامه رو توی ویندوز سون نوشتم ولی وقتی روی یه دستگاه دیگه با ویندوز اکس پی سرویس پک 2 میبرم اجرا نمیشه

مشکل ازکجاست ؟؟

پیامش تقریبا توی این مایه هاس : application filed . application terminate

fazelm
شنبه 02 آبان 1388, 19:17 عصر
چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

Parham.D
یک شنبه 03 آبان 1388, 07:29 صبح
واسه اینکه پیغام خطا خیلی کلی هست. یعنی هیچ پیغام دیگه‏ نداره؟!! علامتی؟ نشانی؟ حادثه‏ای؟ هیچ؟ یکم بیشتر از برنامه‏ات توضیح بده . . .

Hossis
یک شنبه 03 آبان 1388, 08:10 صبح
من یه برنامه رو توی ویندوز سون نوشتم ولی وقتی روی یه دستگاه دیگه با ویندوز اکس پی سرویس پک 2 میبرم اجرا نمیشه

مشکل ازکجاست ؟؟

پیامش تقریبا توی این مایه هاس : application filed . application terminate

سه احتمال دارد

در ویندوز سون چون جدیدتر است،‌ ابزرها و کامپوننتهائی به طور پیشفرض نصب است که برنامه با آنها کار می کند لذا چون این کامپوننت ها و ابزارها در اکس پی نیست ، برنامه کار نمی کند.
ممکن است رفرنسهائی که استفاده کرده اید،‌ مخصوص ویندوز سون یا ویستا بوده و حتی با وجود آن، روی ویندوز اکس پی اجرا نشود.
روی سیستم دیگه باید برنامه نصب شود که حتما این کار را کرده اید در غیر این صورت حتما یک بسته نصب درست کرده و همراه آن برنامه را نصب و اجرا کنید.
ممکن است نصب ویژوال استدیو در ویستا و سون با اکس پی متفاوت انجام شود( چرا که برخی نسخه ها از جمله نسخه ای که من دارم مخصوص ویستا و سون است) لذا در صورت نصب روی اکس پی ، وضعیت متفاوت خواهد بود.
در کل شماباید اصل پیام خطا را بیان کنید تا دقیقتر به مشکل پی ببریم،‌ چیزی که شما نوشتید،‌پیام خطا نیست بلکه نتیجه خطا ست.