PDA

View Full Version : ادامه لیست از جایی که ایست دادیم.

tehran2009
شنبه 02 آبان 1388, 21:56 عصر
دوستان من یک لیست دارم و یک تکست و 3 تا کامند

می خوام وقتی روی کامند 1 کلیک کنم برنامه شروع کنه یکی یکی کلمات را از لیست به تکست ببره و وقتی روی کامند 2 کلیک کنم برنامه ایست بشه و وقتی روی کامند 3 کلیک کنم برنامه از همونجایی که ایستاده ادامه به کار کنه.
( یعنی اگه وسط لیست برنامه ایست بشه و ما روی کامند 3 کلیک کنیم برنامه از وسط شروع کنه بره به آخر )
ممنون میشم با سورس توضیح بدین:قلب:

IamOverlord
شنبه 02 آبان 1388, 23:26 عصر
سلام دوست عزیز!
منظورتون از List به Text بیاره چیست؟ یه مقدار بیشتر توضیح بده...

tehran2009
یک شنبه 03 آبان 1388, 07:37 صبح
ضمیمه را ببینید.

tehran2009
دوشنبه 04 آبان 1388, 13:04 عصر
کسی نمی تونه کمک کنه !!

mpmsoft
دوشنبه 04 آبان 1388, 13:20 عصر
از تایمر هم می تونید استفاده کنید با فعال و غیر فعال کردن تایمر می تونید این کار رو براحتی انجام بدید
همچنین سرعت عمل کار رو نیز تنظیم کنید

Felony
دوشنبه 04 آبان 1388, 13:25 عصر
یه متغیر منطقی به صورت سراسری تعریف کن و تو دکمه Stop برنامت اون رو True کن ، تو حلقه ی دکمه Start هر بار چک کن ببین اگر مقدار متغیر True شد مقدار فعلی i رو تو یه متغیر برای خودت نگه دار و به وسیله ی دستور Exit For از حلقه بیرون بپر ، حالا تو دکمه ی ادامت یه حلقه که شروعش از متغییری که توش i رو ذخیره کردی تا آخر لیست باشه بنویس ...

موفق باشید .

tehran2009
دوشنبه 04 آبان 1388, 19:32 عصر
یه متغیر منطقی به صورت سراسری تعریف کن و تو دکمه Stop برنامت اون رو True کن ، تو حلقه ی دکمه Start هر بار چک کن ببین اگر مقدار متغیر True شد مقدار فعلی i رو تو یه متغیر برای خودت نگه دار و به وسیله ی دستور Exit For از حلقه بیرون بپر ، حالا تو دکمه ی ادامت یه حلقه که شروعش از متغییری که توش i رو ذخیره کردی تا آخر لیست باشه بنویس ...

موفق باشید .

میشه با سورس توضیح بدین ؟؟