PDA

View Full Version : ایجاد Website

abi_sarab
یک شنبه 03 آبان 1388, 08:21 صبح
سلام!
خوبید؟
این سؤالمو یه بار پرسیدم بدون اینکه جواب بگیرم آقایون لطف کردند و پاکش کردند دوباره می پرسم.
من تازه شروع به کار با asp.net کردم. وقتی که از منوی New website می خوام که یک وب سایت جدید ایجاد کنم در قسمت location با سه گزینه مواجه هستیم:
file System و Http و Ftp.
حالا سؤال من اینه که من برای ایجاد یک وب سایت باید کدوم یکی از این گزینه ها را انتخاب کنم؟
و اصولاً فرق اینها با هم تو چیه؟ اگه یه نفر پیدا بشه توضیح کاملی بده خیلی خیلی ممنون می شم.
مرسی.
بای

دانش آموز
یک شنبه 03 آبان 1388, 09:39 صبح
مسیر فایلهای(صفحات) که درست میکنی مشخص میکنه میتونی مستقیم توی wwwrootدر iis ذاری ودیگه تو iis صفحات را اضافه نکنی یا تو یکی از درا یوت بذاری

naser2009
یک شنبه 03 آبان 1388, 10:12 صبح
سلام بر تو ای عزیز دل انگیز

همانطوری که گفتی ما سه گزینه داریم برای ساختن یک وب سایت داریم :
برای ايجاد يك وب سايت در محيط ويژوال استوديو از گزينه های زير می توان با توجه به شرايط موجود استفاده نمود :

ايجاد يك وب سايت مبتنی بر سيستم فايل : اين نوع سايت ها ، صفحات و ساير فايل ها را در يك فولدر موجود بر روی سيستم محلی ذخيره می نمايند . در چنين مواردی ضرورتی به نصب IIS بر روی كامپيوتر محلی وجود نداشته و می توان از ASP.NET Development Server همراه با ويژوال استوديو دات نت استفاده نمود .
ايجاد يك وب سايت محلی با استفاده از امكانات ارائه شده توسط سرويس دهنده وب مايكروسافت ( IIS ) : در اين نوع سايت ها كه با فرض نصب IIS بر روی سيستم ايجاد خواهند شد ، تمامی فايل ها و صفحات در يك فولدر زير مجموعه و در مسير ريشه محل نصب IIS ( معمولا" \Inetpub\wwwroot \ ) ذخيره خواهند شد . پس از ايجاد وب سايت ، برای اجرای برنامه از آدرس http://localhost/yourFolderName/YourPage.aspx استفاده می گردد .
ايجاد يك وب سايت بر روی يك سرويس دهنده راه دور : اين نوع سايت ها بر روی يك سرويس دهنده از راه دور ايجاد خواهند شد و می توان از طريق اينترنت و با استفاده از پروتكل FTP اقدام به ارسال فايل ( و يا دريافت فايل ) به وب سايت مورد نظر نمود .
منبع:
https://www.mypersianforum.com/archive/index.php/t-4400.html

abi_sarab
یک شنبه 03 آبان 1388, 10:30 صبح
ناصر خان کارت خیلی درسته. دستت درد نکنه.
ولی نگفتی که بهتره که از کدوم یکی از این سه روش استفاده کنیم؟
اصولاً کدوم یکی از این سه روش سرعت بالاتر و بهتری داره و استانداردتر هست؟

abi_sarab
دوشنبه 04 آبان 1388, 08:09 صبح
کسی نیست جواب بده؟