PDA

View Full Version : مشكل در تهيه پشتيبان

happy65_sh
یک شنبه 03 آبان 1388, 09:42 صبح
سلام به همه دوستان عزيز
من يه يوزر از يه سرور هستم وقتي كد backup گيري از ديتاليس را مي نويسم پيغام زير را ميده:

BACK UP DATABASE is terminating abnormally
Cannot open backup device....

در حالي كه وقتي كدم را روس سيستم ديگه اي امتحان مي كنم عمليات را درست انجام ميده.اينك كد پشتيبان گيري:

backup database test to testbackup with password='0'
در ضمن من از SQL SERVER 2008 و C# استفاده ميكنم.
سرچ هم كردم و همونطوري كه گفتم اين كد توي يه سيستم درست كار مي كنه ولي توي سيستم ديگه نه ....:عصبانی++:

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 03 آبان 1388, 10:01 صبح
سلام.ببینید شما وقتی دارید backup میگیرید باید براش مسیر مشخص کنید.احتمالا شما رد سیستم خودتون یک backupdevice به نام testbackup دارید و مسیرشو مشخص کردید ولی در سرور شما این وجود نداره به همین خاطر ایراد میگیره.
میتونید از کد زیر استفاده کنید.

Backup Databse Test To disk='c:\testbackup.bak'

happy65_sh
یک شنبه 03 آبان 1388, 10:12 صبح
با تشكر ازآقاي صادقيان
اما قبل از تهيه نسخه پشتيبان از طريق sp_addumpdevice يك device با نام مورد نظر ساخته ام.
از راهي هم كه گفتيد امتحان كردم بازهم همين خطا را ميده

happy65_sh
دوشنبه 04 آبان 1388, 07:53 صبح
دوستان خواهشا يه كمكي بكنيد هر روشي باشه شما پيشنهاد بديد من امتحان مي كنم:متفکر:

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 04 آبان 1388, 08:45 صبح
سلام/.آخر دستوری که نوشتم گزینه with noinit رو اضافه کنید نباید ایرادی بگیره.اگر مسیر درست باشه مشکلی ایجاد نمیشه.

happy65_sh
دوشنبه 04 آبان 1388, 09:04 صبح
سلام و ممنون از توجهتون
اما بازهم همان پيغام را مي ده.:عصبانی++:يه جايي خوندم كه اگه sql به مسير مورد نظر دسترسي نداشته باشه ممكنه اين پيغام را بده بعد هم

xp_cmdshell 'dir\\...'
را معرفي كرده بود تا امتحان كنم آيا به مسير مورد نظر از sql دسترسي وجود داره يا نه. متاسفانه من نمي تونم اجراش كنم؟!:افسرده:حالا اصلا همچون چيزي ممكنه (اصلا يعني چي كه sql به مسير مورد نظر دسترسي نداره)و اگه آره چه طوري مي تونم رفعش كنم؟ يه بار ديگه هم ياد آوري كنم كه من يه يوزر هستم از يه سرور و گرنه عمليات پشتيبان گيري در سيستم ديگه اي امتحان شده و جواب هم مي ده...