PDA

View Full Version : هر کی از DBISAM میدونه بگه یا بنویسه

najafi_1
چهارشنبه 05 شهریور 1382, 12:44 عصر
باسلام
دوست عزیز آقای delphiassisatnt در باره dbisam مطلب کوتاهی برایم نوشته بود در اینجا از ایشان تشکر میکنم.
اما در مورد database فوق اطلاعات من کم است . اگر در این خصوص راهنا دارید و یا مقاله ای دیده اید به من هم معرفی کنید. اگر ترجمه شده باشه بهتره ولی اگر نبود به انگلیسی هم بد نیست.
قبلا از همه دوستان متشکرم.

najafi_1
دوشنبه 10 شهریور 1382, 09:26 صبح
ایها الناس کسی از dbisam چیزی میدونه؟
نحوه استفاده از اون در دلفی و نحوه برقراری ارتباط در آن محیط با database و table ساخته شده توسط dbisam ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
:oops:

najafi_1
سه شنبه 25 شهریور 1382, 13:05 عصر
از دو حال خارج نیست . یا سوال خیلی آبکبی بوده ارزش پرسیدن نداشته!!!!!!!! یا اینکه واقعا هنوز از برو بچ کسی از dbisam چیزی نمیدونه؟؟
آآآآآآآآآرررررررررره ه ه ه ه !!!!!
از کلیه دوستان ممنون :x

مهدی کرامتی
سه شنبه 25 شهریور 1382, 14:51 عصر
جوش نیار داداش.
من الان 2 روز است دارم روی یه مقاله خوب برای DBISAM کار میکنم. اول رفتم سراغ مقالات خارجی. اما پس از ترجمه 18 صفحه به این نتیجه رسیدم که همشون بقول شما آبکی هستند. بنابراین ترجمه رو کنار گذاشته و خودم شروع کردم به نوشتن یک مقاله درست و حسابی.
وقتی تموم شد ترجمه انگلیسی‌اش را برای سایتهای مرتبط هم می‌فرستم.

najafi_1
شنبه 29 شهریور 1382, 09:05 صبح
delphiassistant عزیز خبر آرامش بخشی بود . (در واقع آب سرد بود) به هر حال از زحمتی که متحمل میشوید پیشاپیش متشکرم. (چه به دستمان برسد چه نرسد) :shock:

مهدی کرامتی
شنبه 29 شهریور 1382, 13:19 عصر
بخش اولش آماده شد. اینجا (http://www.delphishop.com/portal/modules.php?name=News&file=article&sid=27&mode=&order=0&thold=0) را ببین.

najafi_1
شنبه 29 شهریور 1382, 13:36 عصر
delphiassistant گرامی مرحبا
یک نگاه 10 ثانیه کردم . چون فرصت نداشتم. عالی بود
متشکرم.
اگر در این رابطه سایت هم معرفی کنی محشر میشه :?

Hidarneh
دوشنبه 31 شهریور 1382, 15:28 عصر
و یه چیز دیگه یه فایل راهنمای کامل هم همراه این کامپوننتها هست .

najafi_1
یک شنبه 06 مهر 1382, 11:59 صبح
و یه چیز دیگه یه فایل راهنمای کامل هم همراه این کامپوننتها هست . لطفا گفته آقای hidarneh را تفسیر کنید . متشکرم.

omid_delphi2
شنبه 12 مهر 1382, 10:29 صبح
سلام دوست عزیز آقای delphi asistant
شما در توضیحات خود در مورد dbisam فرموده اید تاریخ هجری شمسی را پشتیبانی میکند و مثال تاریخ 10/05/1382 را هم زده اید.
dbisam هاین تاریخ را قبول میکند و درست است ولی آیا تاریخ 31/02/1382 را هم قبول میکند؟
اگر این تاریخ را قبول کند میتوان گفت تاریخ فارسی فارسی را پشتیبانی میکند
:wink: