PDA

View Full Version : RadGate - SQL Packager - Error - Object reference not set to an instance of an object

majid_darab
سه شنبه 05 آبان 1388, 17:01 عصر
با سلام بر شما دوستان عزیز و گرامی :
من از یکی از برنامه های RadGate به نام SQL Packager برای پکیج کردن دیتابیس های خود استفاده می کنم ....
در یکی دو تا از دیتابیس هام با ارور زیر روبرو شدم :
38977
تنها کار غیر معقولی که در دیتابیس ودر جدول نشان داده شده انجام دادم این بود که پس از تعریف این Table و وارد نمودن چند رکورد در آن نام یکی از Column های اونو عوض کردم ....
حالا نمی دونم این کار به ارور بالا ربطی داره یا خیر؟
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
تو سایت خود Rad-Gate هم یه چرخی زدم اما چیزی یافت نشد...

با تشکر
مجید داراب

saied_genius
سه شنبه 05 آبان 1388, 19:04 عصر
از کامپوننت خود مايکروسافت استفاده کن.

sqlpubwiz سرچ کني راحت پيدا مي شه.

خود مايکروسافت هم براي دانلود گذاشته.

من الان 3 ساله دارم باهاش کار مي کنم ، هيچ مشکلي هم باهاش ندارم.

موفق باشيد.

majid_darab
سه شنبه 05 آبان 1388, 20:07 عصر
با سلام و عرض خسته نباشید :
مشکلی که دربالا عنوان کردم یعنی :

تنها کار غیر معقولی که در دیتابیس ودر جدول نشان داده شده انجام دادم این بود که پس از تعریف این Table و وارد نمودن چند رکورد در آن نام یکی از Column های اونو عوض کردم ....
حالا نمی دونم این کار به ارور بالا ربطی داره یا خیر؟
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
تو سایت خود Rad-Gate هم یه چرخی زدم اما چیزی یافت نشد...
را با ایجاد Table آزمایشی و اعمال تغییرات ذکر شده روی آن (تغییر نام فیلد پس از ورود اطلاعات به میز)و درنهایت با به کارگیری Sql Packager تست کردم و دیدم مشکل از اینجا نیست.
من نگران این هستم که خدای ناکرده در Data Base مزبور مشکلی وجود داره که این نرم افزار با ارور روبرو شده...
با تشکر
مجید داراب

majid_darab
سه شنبه 05 آبان 1388, 20:10 عصر
راستی از اینکه نرم افزار بالا رو معرفی نمودید تشکر می کنم و همین الان اونو دانلود می کنم...

saied_genius
سه شنبه 05 آبان 1388, 22:06 عصر
خواهش مي کنم.

اميدوارم که ديتابيستون مشکل نداشته باشه.

اما با برنامه اي که گفتم امکان script ساختن از هرقسمت ديتابيس امکان پذيره ، پس احتمال از دست رفتن اطلاعات کمتر مي شود.

موفق باشيد.