PDA

View Full Version : سوال: دوستان لطفا کمک کنید؟ کار با Richtext

علیرضا حسن زاده
پنج شنبه 07 آبان 1388, 08:12 صبح
سلام
من یه برنامه نوشتم که اطلاعات یه Richtext رو البته بصورت RTF تو SQL Server ذخیره می کنه سوال اینکه وقتی متن دوباره تو Rich text لود میشه کل متن یه فاصله سه چهار سانتی از لبه کنترل حاشیه دار میشه و با یه کلیک یا زدن یه بک اسپیس تو اولین سطر متن به سر جای اصلیش برمیگرده به نظر شما چی کار کنم که متن همیشه درست نمایش داده بشه؟ البته این بگم که از حاشیه چپ یا راست استفاده نکردم و متن رو مثل یه text باکس معمولی تایپ می کنم با چند تا فرمت کردن رنگ یا فونت قسمتی از متن:عصبانی++::گریه: زبان برنامه هم #C هست

اَرژنگ
پنج شنبه 07 آبان 1388, 08:54 صبح
سلام
من یه برنامه نوشتم که اطلاعات یه Richtext رو البته بصورت RTF تو SQL Server ذخیره می کنه سوال اینکه وقتی متن دوباره تو Rich text لود میشه کل متن یه فاصله سه چهار سانتی از لبه کنترل حاشیه دار میشه و با یه کلیک یا زدن یه بک اسپیس تو اولین سطر متن به سر جای اصلیش برمیگرده به نظر شما چی کار کنم که متن همیشه درست نمایش داده بشه؟ البته این بگم که از حاشیه چپ یا راست استفاده نکردم و متن رو مثل یه text باکس معمولی تایپ می کنم با چند تا فرمت کردن رنگ یا فونت قسمتی از متن:عصبانی++::گریه: زبان برنامه هم C#‎ هست

۱.کد لود کردن را بفرستید، ۲.در این لینک یک مثال برایه اینکار را داده، فرق کدی که شما دارید با این کد شاید جوابتان باشد.http://www.codeguru.com/csharp/csharp/cs_controls/richtext/article.php/c7529/

علیرضا حسن زاده
جمعه 08 آبان 1388, 12:17 عصر
دستور لود

ext_text.Rtf = snd_defTableAdapter.GetSNDText(snd_type);

دستور ذخیره

sanadTableAdapter.SaveMatn(ext_text.Rtf, snd_id);