PDA

View Full Version : قیمت گذاری

behzadkhatari
پنج شنبه 07 آبان 1388, 11:43 صبح
با سلام
اگر جای ارسال تاپیک اشتباه است منو ببخشید
من به تازگی سایتی طراحی کردم از دوستان عزیز که صاحب شرکتن یا تجربه دارن لطفا قیمت طراحی و برنامه نویسی سایت رو بفرمایند
با نهایت تشکر
آدرس سایت
www.khorasannotary.ir (http://www.khorasannotary.ir/)
در ضمن همه چی تو سایت دینامیک می باشد

kavoshgar63
پنج شنبه 07 آبان 1388, 12:16 عصر
سلام
این پروسه قیمت گذاری چیزی نیست که بشه این قدر راحت از دیگران خواست که بادیدن اون نظر بدن.
مثلا شما اگر از سی ام اس آماده استفاده کرده باشی و یا اینکه خودت نوشته باشی زمین تا آسمون فرق داره برخی مشتری ها اصلا قبول نمی کنن که از سی ام اس آماده استفاده کنی و برخی حتی پیشنهاد می کنن که مثلا با جوملا کار کنید
در هر صورت من اگر خودم این سایت رو بر می داشتم کمتر از یک میلیون و پانصد کار نمی کردم
البته بستگی داره که قسمت مدیریت رو چطور نوشته باشی من چون قسمت مدیریت رو کاملا داینامیک و با استفاده از ای جکس می نویسم خیلی زحمتش زیاد میشه.
ولی این سایت اگر واقعا از ای جکس و دیگر تکنیک های برنامه نویسی استفاده کردی باشی بین یک و نیم تا دو میلیون به نظر من قیمت می خوره.
اگر هم می تونستی صفحه مدیریت رو به ما نشون بدی خیلی بهتر میشد قضاوت کرد.
باز هم یک اصل در قیمت گذاری رو باید رعایت کرد هر مشتری رو باید آنالیز کرد یعنی یک کار برای یک مشتری یک میلیون قیمتشه و همون کار برای یک مشتری دیگه دو میلیون.
این نظر شخصی من بود حال دوستان دیگه هم بیان و نظر بدن.

behzadkhatari
پنج شنبه 07 آبان 1388, 12:26 عصر
این سایت برای یک ارگان دولتی نوشته شده که تمام طراحی هاش رو خودم انجام دادم و از cms استفاده نکردم
مدیر سایت هم تماما دینامیک بود و در اکثر جاها از ajax استفاده کردم حتی منوی های navigate سایت هم دینامیک بوده و مدیر سایت هم میتونه اونا رو کم و زیاد کنه
با تشکر

stealer2007
پنج شنبه 07 آبان 1388, 15:29 عصر
به نام خدا

آقا اگه من بودم 2.000.000 می زدم اگه آژاکس زیاد توش کار میکردم.
البته کم و زیاد داره ها حاجی

نوش جونت :بامزه: گوشت بشه به تنت:لبخند:

stealer2007
پنج شنبه 07 آبان 1388, 17:14 عصر
به نام خدا

سلام حاجی برتر. بزار دارن ازون می گن یه لحظه دعا کنم الآن میام.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

مخلصیم.
حاجی منم گفتم که اگه بخوام روش خوب کارکنم و یه حالی به آژاکسش بدم و در کل چیزی باشه که با لبات بازی کنه.

مال این دوستمونم خوراکه:بامزه: ( خوبه ) ولی باید بیشتر روش کار بشه.
انشالله بزار سایت خودمو بفرستم روی سرور یک حالی بهتون بدم.

آقایون شرمنده ها من این طرز حرف زدنم هیچ وقت عوض نمی شه خیلی هم سعی کردم ولی شرمندش شدم.
خلاصه شما ببخشید به بزرگواری خودتون.

یا حق

behzadkhatari
پنج شنبه 07 آبان 1388, 17:24 عصر
با تشکر از همه دوستان که نظرات خودتون رو گفتین. همونطور که گفتم سایت هنوز کار داره و نهایی نشده و مورد تایید قرار نگرفته و یه هفته ای کار روی اون مونده.
بازم تشکر می کنم چون من windows app کار می کردم و جدیدا شروع به طراحی سایت کردم و از قیمت اونها خبر نداشتم

spsgorgan
جمعه 08 آبان 1388, 12:09 عصر
winapp جریانش با وب خیلی فرق داره . اونقدر که باید بدونید که نباید ورودتون رو get کنید و باید post کنید دوست عزیز.

index.php?txtuser=dd&txtpass=dd&enter=%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF+%D8%A8%D9%87+%D8%B3 %D8%A7%DB%8C%D8%AA

خوراکه اینه که سایت رو کلا دیفیس کنی !

امیـرحسین
جمعه 08 آبان 1388, 21:01 عصر
دوست عزیز چون نظر خواستید. منم نظرم رو میگم. اگر این سایت برای من ساخته میشد، بدون بررسی بخش مدیریت و فقط بخش با دیدن خروجی، بیشتر 200 تومن پرداخت نمی کردم.
البته اگر برای من ساخته میشد!

موفق باشید

HOSSEINGHOLI
جمعه 08 آبان 1388, 21:45 عصر
دوست عزیز بعضی چیزهای ساده رو هم در سایتت رعایت نکردی
مثلا کاربر برای ورود به سایت باید بیاد به قسمت پایین سایت
مثلا چه لزومی داره که منوی کاربری پایین تر از ساعت و تاریخ قرار بگیره
به چند تا سایت نگاه کنی یه سری ایرادات کوچک و جزیی ولی مهم را میفهمی که رعایت نکردی
در ضمن از style سایتت برای یک سایت رسمی اصلا راضی نیستم
البته نظر شخصی من هستش
شرمنده اگر انتقاد کردم

maysamscript
شنبه 09 آبان 1388, 18:05 عصر
به نظر من اون ساعت رو که از پارستولز گرفتید حذف کنید. چون اولاً ساعت سیستم کاربر رو نشون میده و ساعت سرور نیست و ثانیاً معمولاً در سایت های به قول دوستمون رسمی این جلف بازی ها جالب نیست.
اگر ساعت رو به صورت دیجیتالی که به همراه تاریخ شمسی هست و به صورت فلش هم نیست قرار بدید به نظرم بهتره. البته ممکنه اون کسی که باید سایت رو تأیید کنه خوشش بیاد و علت تأیید کردنش هم همین ساعت باشه.
در مورد قیمت هم با کسر مالیات 200 تومن مناسب هست
این نظر من بود

behzadkhatari
شنبه 09 آبان 1388, 23:15 عصر
با تشکر از نظرات مفید و ارزنده دوستان خوبم.
این چون اولین کار وب من هست مسلما ایراد زیاد داره. شاید هنوز من تو حال و هوای windows app هستم. یه هر حال دست همتون درد نکنه که من رو راهنمایی کردین.

به سوال برای یک وب سایت رسمی باید چه نکاتی رو در نطر بگیرم و از چه style استفاده کنم که سایت سنگین نشه؟
بازم ممنون

behzadkhatari
شنبه 09 آبان 1388, 23:18 عصر
دوست خوبم نظرت واقعا ارزنده است اما با مردمی که عقلشون به چششون باید چی کار کرد؟
من هم از ساعت و فلش تو سایت خوشم نمیاد
ممنون

HOSSEINGHOLI
یک شنبه 10 آبان 1388, 10:49 صبح
زیبایی در سادگی هست
هر چه قدر ساده تر کار کنی حرفه ای تری
در ضمن با رعایت بعضی نکات در css سرعت ساییتتو بالا تر میبری