PDA

View Full Version : طراحی توسط کاربر

esmartiz_red
شنبه 09 آبان 1388, 00:06 صبح
سلام دوستان من تو برنامه ای که دارم می خوام این امکان رو به کاربر بدم که برای ذخیره آدرس بتونه با استفاده از برنامه کروکی هم بکشه
البته می دونم می شه مثل paint اما می خوام که زیبا و رو حساب باشه مثلا برای خیابان خودمون یه shape بذاریم که بتونه اضافه کنه یا واسه میدان
ممنون می شم کمک کنید

Arash_janusV3
شنبه 09 آبان 1388, 09:13 صبح
سلام دوستان من تو برنامه ای که دارم می خوام این امکان رو به کاربر بدم که برای ذخیره آدرس بتونه با استفاده از برنامه کروکی هم بکشه
البته می دونم می شه مثل paint اما می خوام که زیبا و رو حساب باشه مثلا برای خیابان خودمون یه shape بذاریم که بتونه اضافه کنه یا واسه میدان
ممنون می شم کمک کنید

سلام
اگر خود کاربر بخواد بکشه به نظرم زیاد قشنگ نمیشه
آیا حتما باید کاربر رسم کنه؟

system32
شنبه 09 آبان 1388, 09:27 صبح
بهتره از قبل یه سری شکل برای خیابان و میدان طراحی کنید. و سپس کاربر اونارو کنار هم قرار بده. اینطوری بهتره. البته به نظر من.

Arash_janusV3
شنبه 09 آبان 1388, 09:33 صبح
بهتره از قبل یه سری شکل برای خیابان و میدان طراحی کنید. و سپس کاربر اونارو کنار هم قرار بده. اینطوری بهتره. البته به نظر من.

منم همینا می گم
بیا یه سری خیابان دو طرفه یه طرفه 6بانده 3بانده تابلوهای ایست و توقف و گردش و ....
برای قشنگی آدمک های مرد و زن و بچه و پلیس و ...
درخت و جدول و ...
بذار خیلی خوب از استقبال میشه

esmartiz_red
شنبه 09 آبان 1388, 23:47 عصر
دوستان منم که گفتم همچین چیزی می خوام انجام بدم یه کارایی هم کردم اما مشگل من اینه که می خوام این object هایی که دارم کاربر انتخاب کنه و کنار هم بچینه که به مشگل بر می خورم و راه حل اساسیشو نمی دونم نمونه کد دارم و امتحان کردم اما جالب نمی شه
شما دوستان چه راهی پیشنهاد می کنید