PDA

View Full Version : Command line و گرفتن یک رشته خاص

123456za
شنبه 09 آبان 1388, 21:14 عصر
سلام
دوستان من تازه C شارپ شروع کردم می خوام یک ورودی رو بگیرم مثلا یک رشته مثلا مسیر یک فایل
قضیه اینه که با یک نرم افزار دیگه ، برنامه ای که در سی شارپ نوشتم لود می کند و اون برنامه فقط یک مسیر فایلی رو به صورت پارامتر برای من می فرسته که من توی اون پارامتر گرفتن موندم
لطفا سورس بذارید خیلی توی سی شارپ تازه کارم
نمی دونم منظورم دقیق گفتم یا نه
منون از همه دوستان

123456za
یک شنبه 10 آبان 1388, 00:10 صبح
سلام
دوستان لطفا یکی کمک کنه خیلی فوری هست

esmartiz_red
یک شنبه 10 آبان 1388, 00:58 صبح
من که نفهمیدم چی گفتین
ببینم می خواین یه مسیر فایل exe بهش بدین و بعد اون برنامه اجرا بشه یا مثلا می خوای یه فایل باز کنی با استفاده از آدرس فایل

JaguarXF
یک شنبه 10 آبان 1388, 01:05 صبح
سلام
دوستان من تازه C شارپ شروع کردم می خوام یک ورودی رو بگیرم مثلا یک رشته مثلا مسیر یک فایل
قضیه اینه که با یک نرم افزار دیگه ، برنامه ای که در سی شارپ نوشتم لود می کند و اون برنامه فقط یک مسیر فایلی رو به صورت پارامتر برای من می فرسته که من توی اون پارامتر گرفتن موندم
لطفا سورس بذارید خیلی توی سی شارپ تازه کارم
نمی دونم منظورم دقیق گفتم یا نه
منون از همه دوستان

کتاب سی شارپی اگر ابتیاع کرده اید ، لطفا همون فصل اولش رو تورق کنید.
اگر گوگل هم برایتان فیلتر نیست این رو سرچ کنید:
C#‎ command line arguments

123456za
یک شنبه 10 آبان 1388, 02:13 صبح
ممنون از پاسخ دوستان
http://www.codeproject.com/KB/recipes/commandlineparser.aspx
لینک بالا هست ولی برای کنسول هست و من نمی دونم چطوری همین برنامه رو در فرم(ویندوز) بیارم لطفا یک مثال ساده کامل بفرستید و کار مارو راه بندازید کارم خیلی گیره تقریبا این اولین برنامه من با سی شارپ هست و وقتی ندارم که بخوام همه اینا رو تجزیه تحلیل کنم
پیشاپیش تشکر می کنم

اَرژنگ
یک شنبه 10 آبان 1388, 04:31 صبح
ممنون از پاسخ دوستان
http://www.codeproject.com/KB/recipes/commandlineparser.aspx
لینک بالا هست ولی برای کنسول هست و من نمی دونم چطوری همین برنامه رو در فرم(ویندوز) بیارم لطفا یک مثال ساده کامل بفرستید و کار مارو راه بندازید کارم خیلی گیره تقریبا این اولین برنامه من با سی شارپ هست و وقتی ندارم که بخوام همه اینا رو تجزیه تحلیل کنم
پیشاپیش تشکر می کنم
یک مثال ساده

123456za
یک شنبه 10 آبان 1388, 07:56 صبح
سلام
دوست عزیر یک دنیا ممنون دقیقا چیزی که می خواستم فرستادی از همه دوستان متشکرم
:چشمک: