PDA

View Full Version : مشکل با راه اندازی سایت در شبکه داخلی

حمیدرضاصادقیان
شنبه 09 آبان 1388, 21:29 عصر
سلام دوستان. من جایی رفتم که سایت به صورت ONLINE داره کار میکنه و دیتابیسش هم روی اینترنت هست.نیاز دارند که سایت به صورت لوکال تحت شبکه داخلی راه اندازی بشه که اگر اینترنت قطع شد بتونن کار کنن و وقتی که وصل شد دیتاهاشون رو بروز کنند.
من یک backup از دیتابیس گرفتم و روی سرور لوکال بازیابی کردم با یک نام متفاوت.تمام فایلهای مربوط به سایت رو نیز دانلود کردم و در شاخه wwwroot قرار دادم و فایل web.config رو فقط connectionstring اونو تغییر دادم و به سرور لوکال خودم وصل کردم.حالا وقتی که میخوام لاگین کنم خطای زیر رو میده.در صورتی که وقتی آنلاین کار میکنه هیچ خطایی نمیگیره.
ممنون.

Chabok
شنبه 09 آبان 1388, 21:39 عصر
با سلام

مشکل هر چی که هست در ارتباط با دیتابیس بوجود اومده . به دلیل SqlException

ولی هیچ نظر دیگه ای نمیشه داد . باید ماهیت این SICCodes مشخص بشه .
ممکنه جدول بوده . یا شاید چیزی دیگه

اگر سورس در اختیار شماست برنامه را توسط Debug خط به خط چک کنید و متوجه کد مربوطه که باعث خطا میشه بشین .

حمیدرضاصادقیان
شنبه 09 آبان 1388, 22:54 عصر
سلام.سورس هست ولی ظاهرا بعضی از فایلهاش پاک شده چون وقتی با VS اجرا میکنم از چند تا فایل vb ایراد میگیره که نیستند.
من دوتا فایل web.config رو میذارم تا تغییرات رو ببینید شاید من جایی خطا کردم.
فایل اصلی web1.config هست و فایلی که من تغییر دادم web.config هست.

ممنون.

پست ویرایش شد / ضمیمه ها حذف شد
وب کانفیگ ها مشکلی ندارن . چون اگه مشکلی نداشتن اصلاً نمی تونستید به دیتابیس متصل بشید .
ولی واسه این ضمیمه ها رو حذف کردم چون امنیت وب سایت شرکت شما در خطر بود .
تمامی پسورد ها و اطلاعات در اون ها ذخیره شده بود .
ببخشید اگه جسارت شد و پست شما ویرایش شد . ولی احتمال دادم به این مسئله مهم توجه نکرده باشید .

mahdi_farhani
شنبه 09 آبان 1388, 23:05 عصر
اول ببین این جدول رو تو دیتابیست هست یا نه ؟
بعد چک کن ببین قبل از نام جدولت dbo خورده یا نه ؟؟؟

حمیدرضاصادقیان
شنبه 09 آبان 1388, 23:26 عصر
سلام.ممنون.ظاهرا یک جدوله.آخه یک فایلی پیدا کردم.که ضمیمه میکنم.در این فایل نشون داده شده جدوله.که خودش یک پروژه بوده و build شده و یک فایل dll و xml در شاخه Release ایجاد کرده.من حتی اون فایلها رو در مسیر bin کپی کردم ولی باز فایده نداره.
آخه از همه جالبتر اینه همین فایلها روی اینترنت باهمین دیتابیس داره کار میکنه.من همین هارو دانلود کردم دیتابیسم دانلود کردم که این خطا رو میگیره.
ممنون

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 10 آبان 1388, 14:51 عصر
اساتید گرام در این زمینه دیگه نظری ندارند.