PDA

View Full Version : refresh نشدن صفحات

آرام جان گل
یک شنبه 10 آبان 1388, 10:00 صبح
سلام
من برنامه ای دارم که از من خواسته شده هیچ کدام از صفحاتم در زمان تغییرات refreshنشن و کنترل هایی مثل txt یا lbl یا مثلا panel ها تغییر نکنند ومقادیر همه چیز سر جاش بمونه

مثلا اگه من در حالInsert کردن در فرم شماره 1 هستم و در این حین به صفحه شماره 2 رفتم موقعی که به فرم شماره 1 بر می گردم باز هم در حالت insert با همان مقادیری باشم که وسط کار رها کردم یعنی TXT ها پاک نشوند و فرم ویو در همان حالت Insert باشد و پنل های ناپدید شده ناپدید باشند.

چی کار کنم؟
مرسی راهنمایی کنید.

dr_csharp
یک شنبه 10 آبان 1388, 10:17 صبح
سلام
نكته اول اينكه مسلما براي پرهيز از postback‌ به سمت سرور نيازمند AJAX‌ هستين ولي راهكار اينكه آخرين مقادير همواره داخل صفحات شما باشن اينه كه آخرين مقادير هميشه save‌ بشن و در زمان load‌ صفحه load‌ بشن.
شايد بهتر باشه دليلتون رو بيان كنيد ( نهايتا منجر به طراحي چه نرم‌افزاري ميشه )

آرام جان گل
یک شنبه 10 آبان 1388, 10:23 صبح
نمیخوام مرتب خودم را درگیر ذخیره داده ها بکنم
این مطلب چیزیه که کاربر از من خواسته برای این که خودش راحت باشه و از دوباره کاری خودش جلوگیری کنه این مطلب را خواسته

می دونم باید از AJAX استفاده کنم و راهکار می خوام
راهنمایی مرسی

dr_csharp
یک شنبه 10 آبان 1388, 10:33 صبح
نمیخوام مرتب خودم را درگیر ذخیره داده ها بکنم
پس بدين يكي ديگه براتون بنويسه..خودش كه بخودي خود انجام نميشه !اگر تصميم به انجام گرفتين ميتونيد روي HTML 5 Offline Application Caching مطالعه كنيد.

می دونم باید از AJAX استفاده کنم و راهکار می خوام
اينا كه گفتم اسمش راهكاره :چشمک:

golagha_program
یک شنبه 10 آبان 1388, 10:37 صبح
هر كنترل يك EnabelViewState داره كه بايد اونو true كني.

آریوس1985
یک شنبه 10 آبان 1388, 11:18 صبح
با سلام
دوست عزیز پیشنهاد می کنم از کنترل View استفاده کنید
فقط برای تغییر View باید PostBack زده شه و تمامی مقادیر وارد شده در هر View داخل کنترل ها باقی خواهند موند