PDA

View Full Version : سوال: منوی دارای زیر منو

mohandesan
یک شنبه 10 آبان 1388, 15:08 عصر
من در سایتم منویی دارم که دارای زیر منو هم هست ولی وقتی سایت را در فایرفاکس باز می کنم منویی که دارای زیر منو هست را زیر منوش را نشون نمی ده مشکل از چیه ؟ ایا با فایرفاکس مشکل داره ؟برای رفع این مشکل چه کار باید یکنم؟؟

mojtaba00
یک شنبه 10 آبان 1388, 15:35 عصر
من در سایتم منویی دارم که دارای زیر منو هم هست ولی وقتی سایت را در فایرفاکس باز می کنم منویی که دارای زیر منو هست را زیر منوش را نشون نمی ده مشکل از چیه ؟ ایا با فایرفاکس مشکل داره ؟برای رفع این مشکل چه کار باید یکنم؟؟

چون asp.net خیلی از جاوا اسکرپت استفاده میکنه، احتمالا مربوط میشه به اینکه نوشتن جاوااسکریپت تو ie و firefox خیلی فرق می کنه. البته چون asp از یه فریم ورک مخصوص به خودش استفاده می کنه، این اتفاق به هیچ وجه نباید بیافته، ولی حالا که افتاده احتمالا نمیشه هیچ کاریش کرد.
تنظیمات firefox رو نگاه کن که جاوااسکریپتش فعال باشه، این تنها کاریه که می تونی بکنی.

mohandesan
یک شنبه 10 آبان 1388, 15:48 عصر
فعاله یعنی نمیشه کاری کرد؟

golagha_program
یک شنبه 10 آبان 1388, 16:26 عصر
سلام.

منم فكر مي كنم نتوني كاري كني منم از اين مشكلا داشتم در فايرفاكس فرمت جاوااسكريپت فرق مي كنه.

SabaSabouhi
دوشنبه 11 آبان 1388, 08:50 صبح
با سلام
من مشکل برعکس دارم، در IE زیر منو به صورت یک کادر کاملاً سفید نمایش داده می‌شه.
ولی در FF مشکلی نداره و درست نمایش داده می‌شه.
توی IE ابتدا یک‌بار خیلی به سرعت زیر منو نمایش داده می‌شه و سریع یک کادر سفید بجاش کشیده می‌شه.
آیا می‌شه کاری کرد؟ یا اصلاً باید از منوی dotNet صرف‌نظر کنم؟

صبا صبوحی

fozolefozola
دوشنبه 11 آبان 1388, 10:42 صبح
منم این مشکل و توی IE8 دارم

Himalaya
دوشنبه 11 آبان 1388, 10:46 صبح
منم با منوی خود vs این مشکلو داشتم... البته مشکل از کدای من نبود...چون از مثلا 50 نفری که از سایت بازدید میکردن 2 یا 3 نفر میگفتن که آقا وقتی منو باز میشه زیر منوهاش سفیده...درحالی که تو اوپرا درست بود...آخرش هم از منوی تلریک استفاده کردم... همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد

fozolefozola
دوشنبه 11 آبان 1388, 11:36 صبح
منم با منوی خود vs این مشکلو داشتم... البته مشکل از کدای من نبود...چون از مثلا 50 نفری که از سایت بازدید میکردن 2 یا 3 نفر میگفتن که آقا وقتی منو باز میشه زیر منوهاش سفیده...درحالی که تو اوپرا درست بود...آخرش هم از منوی تلریک استفاده کردم... همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد

میشه در مورد منوی تلریک بیشتر توضیح بدی و آیا به دیتابیس وصل میشه یا نه؟

Himalaya
دوشنبه 11 آبان 1388, 15:04 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=181142
منوی تلریک نه تنها چیزی کمتر از منوی vs نداره،بلکه خیلی چیزای دیگه داره که منوی vs نداره...
همه چیزرو قبلا گفتم... گزینه اول واسه دانلود همون تلریک هستش