PDA

View Full Version : سوال: مشکلی در هنگام قرار دادن سایت روی هاست

amirjalili
یک شنبه 10 آبان 1388, 20:12 عصر
دوستان وب سایت من روی local خوب کار میکنه اما اون بخش هایی از سایت که با دیتا بیس در ارتباطه وقتی روی هاست قرار میگیره این error رو میده.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

لازم به ذکر هست که من connection string رو در web config قرار دادم.

مشکل از چیه.. ممنون.

navid1n2000
یک شنبه 10 آبان 1388, 20:58 عصر
ميشه كلا يكسري اطلاعات در مورد قرار دادن سايت روي هاست بدين به ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا چندتا مقاله

Peyman.Gh
یک شنبه 10 آبان 1388, 22:00 عصر
منم همین مشکل رو دارم و این Error رو میده

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>
Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>

bahman_akbarzadeh
یک شنبه 10 آبان 1388, 22:28 عصر
علت اين مشكل، هر چيزي ميتونه باشه.
ولي براي اينكه ساختار سايتتون (مخصوصا ديتابيس) لو نره، اين امكان بصورت پيش فرض فعاله.
همون طور كه خود ارور ميگه، اگه CustomError رو از حالت كامنت دربيارين و خاصيت RemoteOnly اونو برابر "Off" بزارين، اون موقع مي تونين ارور اصلي رو كه اكثرا به خاطر يوزر ديتابيس رخ ميده رو ببينين.

amirjalili
دوشنبه 11 آبان 1388, 09:33 صبح
بله .. مشکل به خاطر یوزر سایت هست.. اما من connection string رو از خود هاست گرفتم و باید درست باشه..
من دیتابیسم رو با sql2005 ساختم. اما دیتابیس هاست 2008 هست. دوستان آیا امکان داره مشکل از این باشه؟
چون من با همین یوزر به صورت دستی میتونم وارد دیتابیس هاست بشم اما برنامه نمیتونه..:عصبانی++::گریه:

h.jaza
دوشنبه 11 آبان 1388, 11:47 صبح
من دیتابیسم رو با sql2005 ساختم. اما دیتابیس هاست 2008 هست. دوستان آیا امکان داره مشکل از این باشه؟
نه، ارتباطی به این مسئله نداره.
دیتابیست رو چطوری طراحی کرده و راجع به نحوه ی ارتباطش با وب سایت توضیح بده... (از کلاس استفاده کردی یا DataSet)

محمدامین شریفی
سه شنبه 12 آبان 1388, 23:46 عصر
بله .. مشکل به خاطر یوزر سایت هست.. اما من connection string رو از خود هاست گرفتم و باید درست باشه..
چون من با همین یوزر به صورت دستی میتونم وارد دیتابیس هاست بشم اما برنامه نمیتونه..:عصبانی++::گریه:
دیتابیس رو باید روی هاست بسازی[یک راحش backup & restore و راه دیگرش هم اینست که جداول را از نو بسازی] و مانند local نباید در پوشه data و غیره باشد.
فکر نکنم مشکل از ورژن بالای sql باشد.
در ضمن،هنگام ساخت customerror را off کن