PDA

View Full Version : رجستر کردن در 2003

parsakz
یک شنبه 14 فروردین 1384, 10:51 صبح
باسلام
من سیکول سرور اینترپرایز2000 را روی سرور2003 نصب کرده ام ولی نمیتوانم از کامپیوتر دیگری با سیستم 2003 که روی آن هم سیکول سرور نصب است آنرا رجستجر کنم . در واقع در صورتیکه پاس ویندوز بکارببرم رجستجر میشود ولی اگر فقط اسم وپاس تعریف شده در سیکول سرور بکار ببرم رجستر نمیشود.
همین مشکل برای کاربران هم وجود دارد . یعنی برای کاربران ابتدا بایستی اسم و پاس در سرور 2003 تعریف کنم و ابتدا کاربر به سرور وصل شود سپس میتواند با بکار بردن اسم وپاس تعریف شده درسیکول سرور با اینترفیس به بانک مورد نظرش وصل شود . مشکل چیست لطفا مرا راهنمایی کنید. باتشکر - پارسا

AminSobati
یک شنبه 14 فروردین 1384, 11:38 صبح
دوست عزیزم،
آیا SQL Authentication روی SQL Server فعال شده؟
این لینک رو هم ملاحظه بفرمایید:
http://www.barnamenevis.org/forum/viewtopic.php?t=12977

parsakz
یک شنبه 14 فروردین 1384, 18:37 عصر
با تشکر از توجهات
بله من این کار را کرده ام. ولی متاسفانه مشکل حل نشده است. من همین نسخه را روی ادونس سرور 2000 نصب کردم ,بدون هیچ مشکلی کارکرد ولی نمیدانم چرا سرور 2003 کار نمیکند به نظر میرسد که در روی سرور یک امکان باید باز شود ولی نتوانستم آنرا پیدا کنم.
با تشکر . لینیکی را که معرفی کردید را چک میکنم

AminSobati
یک شنبه 14 فروردین 1384, 19:19 عصر
شما وقتی توسط QA از روی یک کلاینت به SQL Server میخواین کانکات بشین، دقیقا چه کاری انجام میدین و چه خطایی دریافت میکنین؟

parsakz
دوشنبه 15 فروردین 1384, 11:24 صبح
با سلام مجدد

مشکل من حل شد. موضوع این بود که سیستم 2003 سیکول سرور 2000 زیر سیستم پک 2 را ساپورت نمیکند. من از سایت میکروسافت سیستم پک 3 سیکول سرور 2000 را گرفتم و نصب کردم , مشکل حل شد یعنی الان هم میشود با استفاده از پاس ویندوز به سیکول سرور وصل شد و هم با یوزرهایی که در سیکول سرور تعریف کرده ام.
در هر حال از همفکری شما متشکرم - پارسا