PDA

View Full Version : ایجاد کامپوننت در runtime

HamidSI
دوشنبه 11 آبان 1388, 18:02 عصر
سلام
من کامپوننت AspNetPersianDatePickup را دانلود کردم و یه سری تغییرات که لازم داشتم روش دادم.
حالا توی یک فرم ساز یه نمونه از این کنترل در runtime می سازم اما وقتی میخواد picker تاریخ رو نمایش بده error زیر اتفاق می افته

Microsoft JScript runtime error: Object expected
که بنظر می یاد نتونسته فایل جاوااسکریپتشو لود کنه و فانکشن مربوطه رو پیدا نکرده!
اما وقتی که یه نمونه از این کنترل رو تو Design time رو صفحه می ذارم، کنترلی رو که زمان runtime می سازم درست کار می کنه. دلیلش چیه و چجوری میتونم بدون گذاشتن کنترل در design time مشکلمو حل کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Exception
سه شنبه 12 آبان 1388, 17:05 عصر
دیباگ کردن کد قدیمی یک نفر دیگه چندان کار دلچسبی نیست!
اگر دوست داشتی از این استفاده کن: http://hasheminezhad.com/jqdatepicker
اونوقت اگر مشکل بود بگو تا من بهت جواب بدم!

HamidSI
سه شنبه 12 آبان 1388, 18:48 عصر
کامپوننت مشکلی نداشت من فقط برای گرفتن تاریخ روز جاری از سرور یه callback بهش اضافه کردم.
کامپوننتی رو هم که گذاشتی باحال بود. حالا باید تستش کنم. امیدوارم ازش جواب بگیرم.
ان شاالله اگر کداش تغییر بدم ناراحت نمیشی که؟!
بازم دستت درد نکنه!
اگر مشکلی بود بهت تو همین تاپیک خبر می دم!

Exception
چهارشنبه 13 آبان 1388, 20:40 عصر
کامپوننت مشکلی نداشت من فقط برای گرفتن تاریخ روز جاری از سرور یه callback بهش اضافه کردم.
کامپوننتی رو هم که گذاشتی باحال بود. حالا باید تستش کنم. امیدوارم ازش جواب بگیرم.
ان شاالله اگر کداش تغییر بدم ناراحت نمیشی که؟!
بازم دستت درد نکنه!
اگر مشکلی بود بهت تو همین تاپیک خبر می دم!
هدف از قرار دادن کدش هم همین بوده که بقیه تغییرش بدن. برای همین خوشحال هم میشم. البته به شرط اینکه مجوز CPL رعایت بشه (مثلا اسم نویسنده سر جاش بمونه و اگر باگی توش پیدا کردی و رفع کردی و یا چیزی بهش اضافه کردی به طور عمومی منتشر بشه)، هیچ محدودیتی تو استفاده ازش نداری.

HamidSI
پنج شنبه 14 آبان 1388, 11:50 صبح
سلام
عزیزمی!
یه مشکل باهاش دارم.
وقتی تو runtime می سازمش. این خطا رو میده:

Web resource 'JQControls.js.ui.datepicker-cc.min.js' was not found.

Exception
پنج شنبه 14 آبان 1388, 20:53 عصر
سلام
عزیزمی!
یه مشکل باهاش دارم.
وقتی تو runtime می سازمش. این خطا رو میده:

Web resource 'JQControls.js.ui.datepicker-cc.min.js' was not found.

سلام

من الان یک بار دیگه چک کردم و مشکلی در این مورد باهش نداشتم. احتمالا در شرایط خاصی کنترل رو به صفحه اضافه میکنی! اگر امکانش هست یک نمونه که مشکل داره درست کن و یه جایی آپلود کن تا ببینم دقیقا مشکل چیه.