PDA

View Full Version : سوال: چطور می تونم لیبلی از دیتا لیست رو به صفحه بعد انتقال دهم

meysamdalipour
سه شنبه 12 آبان 1388, 09:43 صبح
با سلام فرض کنید برنامه ای شبیه به سایت نیاز روز که صفحه اول آن شامل عکس و عنوان است . می خواهم کاری کنم که وقتی رو عکس کلیک میکنم برود صفحه دیگری و آنجا جزئیات بیشتری از آن عکس مثل متن و تلفن و ... نمایش بده .
به من گفتن از query string استفاده کنید . اما نمی دونم چطور و چی بنیسم .
می خواهم یک لیبل داخل دیتا لیست که شماره یکتا است رو به صفحه دیگر بفرسته که در آن صفحه بر اساس آن مقدار یکتا سرچ از بانک انجام بشه . لطف کنید کمک کنید .

SAMARE
سه شنبه 12 آبان 1388, 10:14 صبح
با سلام فرض کنید برنامه ای شبیه به سایت نیاز روز که صفحه اول آن شامل عکس و عنوان است . می خواهم کاری کنم که وقتی رو عکس کلیک میکنم برود صفحه دیگری و آنجا جزئیات بیشتری از آن عکس مثل متن و تلفن و ... نمایش بده .
به من گفتن از query string استفاده کنید . اما نمی دونم چطور و چی بنیسم .
می خواهم یک لیبل داخل دیتا لیست که شماره یکتا است رو به صفحه دیگر بفرسته که در آن صفحه بر اساس آن مقدار یکتا سرچ از بانک انجام بشه . لطف کنید کمک کنید .
دوست عزیز کافیه در صفحه ای که قرار داری id عکس را با استفاده از یک لینک به صفحه دیگری بفرستی بصورت زیر

<a href="NextPage.aspx?id=<%#Container.DataItem("ID")%>">

و در صفحه بعد با استفاده از query string این id رو دریافت کنی

strsql = "SELECT * FROM TableName WHERE ID= ' " & Request.QueryString("id").ToStrin() & " '

و اما در مورد لیبل دیتالیست میتونی از ثابت ها استفاده کنی