PDA

View Full Version : سوال: اسكن اسناد چند برگي در اكسس؟

mohammadsaleh
سه شنبه 12 آبان 1388, 14:34 عصر
با سلام خدمت همه دوستان
يادم هست سال گذشته يكي از دوستان مي خواست تصاويرش رو در اكسس اسكن كنه آن موقع پيشنهاد استفاده از tawin32.dll بود اما اگه تصاوير چند صفحه بشن و بخواهيم چند صفحه را در يك فايل ذخيره كنيم تصاوير يا بايد به صورت pdf و يا mdi- كه فرمت ذخيره تصاوير به وسيله برنامه Microsoft Office Document Scanning تصوير برداري گردد.

متاسفانه اين سئوال را به شكل ديگري در اين سايت و حتي سايتهاي ديگر مطرح كرده ام اما متاسفانه راه حل نهايي رو دريافت نكردم . البته در مورد pdf v كامپيونت مربوطه و در مورد دوم كدي كه بشه مستقيم با اجراي آن تصوير برداري را با Microsoft Office Document Scanning آغاز كرد البته با نامي كه خودمان در اكسس براي آن تعيين مي كنم.

اكنون منتظر راهنمايي دوستان در هر دو مورد هستم.

من علمني حرفا فقد صيرني عبدا. امام علي عليه السلام

mohammadsaleh
دوشنبه 18 آبان 1388, 07:57 صبح
با سلام
هيچ يك از دوستان تمايلي براي ورود به اين موضوع ندارند ؟

alirezabahrami
دوشنبه 18 آبان 1388, 08:33 صبح
با سلام
هيچ يك از دوستان تمايلي براي ورود به اين موضوع ندارند ؟
محمد صالح عزيز سلام!
متأسفانه بنده تا به حال شرايطي برايم پيش نيامده كه با دستگاه اسكنر و يا اسكن تصاوير و متن كار كنم ولي فكر مي كنم در تالار vb اين سؤال شما توسط دوستان ديگري هم مطرح شده و جواب هائي هم داده شده است ;من نمونه ائي از آنجا دانلود كردم و آن را در اينجا برايت آپلود ميكنم ;اگر بدردت خورد و همان چيزي بود كه ميخواهي بگو تا انشاءالله به كمك دوستان ،آن را در محيط اكسس تبديل نمائيم .
موفق باشيد

mohammadsaleh
دوشنبه 18 آبان 1388, 13:05 عصر
جناب آقاي بهرامي عزيز
با سلام و تشكر از حسن توجهتان مثل هميشه
نمونه جنابعالي در حقيقت از كتابخانه tawin32.dll استفاده مي كند كه قادر نيست ايجاد فايل هاي pdf - mdi-tiff كه در يك فايل مي تواند چند صفحه ذخيره شود باشد. در حقيقت منظور اصلي من اينست كه بدون استفاده از اكيتوايكس هاي ديگر بتوانيم با نوشتن دستور vb فايل مورد نظر را به شكل mdiيا tiff اسكن كنيم . مزيت استفاده از اين روش عدم پرسش برنامه براي اسكن صفحات بعدي ما مي باشد.
با تشكر مجدد از شما