PDA

View Full Version : حرفه ای: مشکل اجرای session روی سرور در php

mortezahn
چهارشنبه 13 آبان 1388, 17:26 عصر
با سلام. بنده سایتم رو اول رو local درست کرده بودم و تنظیمات php.ini قسمت session auto start رو فعال کرده بودم . حالا که اون رو روی هاستم آپلود کردم session هام کار نمی کنه . اگه هم تو کدش session _start() رو بزنم این خطا رو میده
Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at

چکار باید بکنم ؟ :عصبانی++:

yaqubian
چهارشنبه 13 آبان 1388, 19:37 عصر
دوست عزیز
می شه کدتون رو بذارید؟
موفق باشید

mortezahn
پنج شنبه 14 آبان 1388, 11:46 صبح
دوست عزیز
می شه کدتون رو بذارید؟
موفق باشید

به روي چشم . اينم فايل فرم و فايل php اون :

blueboy
جمعه 15 آبان 1388, 10:29 صبح
Warning: session_start() [function.session-start (http://localhost/cpanel/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\Program Files\xampp\htdocs\cpanel\do_loginadmin.php:2) in C:\Program Files\xampp\htdocs\cpanel\do_loginadmin.php on line 13

Warning: session_start() [function.session-start (http://localhost/cpanel/function.session-start)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\Program Files\xampp\htdocs\cpanel\do_loginadmin.php:2) in C:\Program Files\xampp\htdocs\cpanel\do_loginadmin.php on line 13

با سلام منم وقتی از سشن استفاده می کنم اروری که در بالا گذاشتم رو می ده لطفا کمکم کنید.؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون.

mortezahn
جمعه 15 آبان 1388, 14:40 عصر
این اررور معروف خروجی برای سشن است ؟؟؟!!!!!

ولی ظاهرا کمی تغییر کرده :لبخند: , متن پیغامش رو میگم !

اگر نمی تونی کاری کنی output buffer کارت رو راه میندازه !

اين outbput buffer كه گفتي چي هست . تا حالا باهاش كار نكردم. ميتوني راهنماييم كني ؟

blueboy
جمعه 15 آبان 1388, 17:18 عصر
کسی اینجا نیست که کمکممممممممممممم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

binyaft
جمعه 15 آبان 1388, 17:35 عصر
برای من هم این خطا میاد ولی من با برداشن امضای BOM و گذاشتن تابع

session_start();

در اول صفحه و بالا تر از تگ های اچ تی ام ال حلش کردم

yaqubian
شنبه 16 آبان 1388, 20:57 عصر
دوست عزیز
در بالای تالار یه عنوان هست به اسم فهرست تاپیک های مهم این بخش. جواب سئوالتون رو اونجا ببینید.
موفق باشید