ورود

View Full Version : سوال: آپلود فایل با ajax

hadiit
جمعه 15 آبان 1388, 14:25 عصر
با سلام خدمت دوستان من میخوام یک فایلی رو با ajax آپلود کنم ومیزان درصد یا حجم آپلود شده رو نشون بدم ولی نمیدونم چطوری این کارو بکنم
درضمن من آپلود معمولی فایل رو (بدون ajax) بلدم ولی تو ajax کار نمی کنه و درمورد نشون دادن درصد هم مشکل دارم

باتشکر از دوستان

kardo.software
جمعه 15 آبان 1388, 15:41 عصر
سلام
راستش من خودم همین الان این مشکل رو دارم که یه چیزایی تو همین سایت پیدا کردم ، برو ببین :
http://barnamenevis.org/forum/archive/index.php/t-157894.html

kardo.software
جمعه 15 آبان 1388, 16:29 عصر
جواب رو پیدا کردم ، جواب اینه که کنترل FileUpload به هیچوجه با Ajax درست کار نمیکنه ، ولی یه کنترل آپلود فیال مخصوص ایجکس وجود داره که برات میذارم. موفق باشی.

hadiit
شنبه 16 آبان 1388, 19:16 عصر
ممنون حرف نداره kardo.software جان
ولی همه فایل هارو اپلود نمی کنه و پیغام خطا میده(no guardado)
و اینکه چطوری میشه آدرس فایل اپلود شده رو بدست اورد

kardo.software
سه شنبه 19 آبان 1388, 11:01 صبح
سلام دوست من. راستش از اونجایی که تازه عضو سایت شدم سیستم اجازه نداد پیام خصوصی برات بذارم! امام در مورد کامپوننت :
ajaxFileUploader.PostedFile.FileName

persian_bigboy
سه شنبه 19 آبان 1388, 14:32 عصر
سلام دوستان. شما میتونید از آجاکس تولکیت سایت asp.net استفاده کنید که خود ماکروسافت طراحی کرده و خیلی کامل می باشد .

hadiit
سه شنبه 19 آبان 1388, 17:10 عصر
سلام دوست من. راستش از اونجایی که تازه عضو سایت شدم سیستم اجازه نداد پیام خصوصی برات بذارم! امام در مورد کامپوننت :
ajaxFileUploader.PostedFile.FileName

ببخشید که این همه مزاحمت میشم ولی این کدی که میگین رو قبلا تست کردم هیچی برنمی گردونه

farzaneh_ranjbar
جمعه 08 اردیبهشت 1391, 08:54 صبح
سلام به همه دوستان
من می خوام وقتی که کاربر عکس خود را از طریق کنترل file upload انتخاب می کنه تصویر را قبل از تایید مشاهده کند و وقتی که تایید را زد عکس ذخیره شود و در غیر اینصورت عکس ذخیره نشود مثل سایت سنجش
لطفا کمکم کنید
ممنون فوریه خیلی فوریه

neda555
جمعه 08 اردیبهشت 1391, 16:46 عصر
سلام به همه دوستان
من می خوام وقتی که کاربر عکس خود را از طریق کنترل file upload انتخاب می کنه تصویر را قبل از تایید مشاهده کند و وقتی که تایید را زد عکس ذخیره شود و در غیر اینصورت عکس ذخیره نشود مثل سایت سنجش
لطفا کمکم کنید
ممنون فوریه خیلی فوریه
سلام دوست عزیز
این تایپیک مربوط به موضوع دیگه ای هست!
شما بهتر بود اول جستجو میکردید بعد پست میگذاشتید!
http://barnamenevis.org/showthread.php?338497-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF
نظرشخصی بنده بدون امتحان این هست که عکس موقتی ذخیره بشه یعنی یک پوشه و یک جدول برای این کار اختصاص داده بشه اگر دکمه تایید انتخاب نشد جدول خالی بشه و عکس از پوشه حذف بشه
برای این کار هم از SessionId فرد استفاده کنید و یک تابع هم در xsd برای حذف تعریف کنید و در sessionend در global فراخوانی کنید و...