PDA

View Full Version : سوال: مشکل با msgbox

Peyman.Gh
جمعه 15 آبان 1388, 18:29 عصر
دوستان من وقتی از یک msgbox استفاده میکنم در محیط local به خوبی کار میکنه اما وقتی
upload میکنم خطا میده :

Server Error in '/' Application.

Showing a modal dialog box or form when the application is not running in UserInteractive mode is not a valid operation. Specify the ServiceNotification or DefaultDesktopOnly style to display a notification from a service application.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.InvalidOperationException: Showing a modal dialog box or form when the application is not running in UserInteractive mode is not a valid operation. Specify the ServiceNotification or DefaultDesktopOnly style to display a notification from a service application.

Source Error:

Line 6: Dim a As StringLine 7: a = "Welcome To Our Site"Line 8: MsgBox(a, MsgBoxStyle.Information, "Welcome")Line 9: End SubLine 10: End Class

Hossein Bazyan
جمعه 15 آبان 1388, 19:16 عصر
سلام
msgbox در محیط وب کار نمیکنه بجاش از کدهای جاوا استفاده کن.
قبلا مطرح شده. در پستهای من جستجو کن پیداش میکنی اگه نشد بگو تا برات بذارم

khz-web1
شنبه 16 آبان 1388, 00:20 صبح
سلام
از این کد استفاده کن ....

Response.Write("<script language='javascript'>alert(' ')</script>")

موفق باشید

Himalaya
شنبه 16 آبان 1388, 08:52 صبح
public static void messageshow(string txt, System.Web.UI.Page page)
{
page.ClientScript.RegisterStartupScript(typeof(str ing), "پیام", string.Format("alert('{0}');", txt), true);
}

Hossein Bazyan
شنبه 16 آبان 1388, 18:15 عصر
سلام
فکر کنم پاسخ دوستان مفید بود. اما من در ادامه میخوام سوال رو بیشتر باز کنم ( در ادامه سوال پست اول )
من از کدهای جاوا به جای Msgbox استفاده میکنم اما مشکلی که دارم اینه که نمیتوانم پیغام را در چند سطر نمایش دهم . ( من جاوا زیاد کار نکردم اما در وی بی میشد نوشت ° VbNewline ) حال معادل این در جاوا چیه ؟

khz-web1
شنبه 16 آبان 1388, 18:38 عصر
منظورت از چند سطر چیه؟
و اینکه منظورت از جاوا همون جاوا اسکریپت هستش

Himalaya
شنبه 16 آبان 1388, 19:59 عصر
خوب واسه این کار فکر کنم خودت باید دست به کار بشی...(البته با این کار ظاهر پنجره رو هم خودت درست میکنی)
یه لایه از نوع div ایجاد کنی که با خاصیت style مقدار z-index اونو یه عدد یالایی قرار بدی تا روی تمام لایه ها قرار بگیره (با همین style موقعیت این لایه و اندازه اون رو تو صفحه هم تعیین کن (به عنوان پنجره نشون دادن پیغام) و visible اونو false کن... بعد به اون لایه یه id بده و تو قسمت header توسط جاوا اسکریپت 2 تا فانکشن تعریف کن... یکی واسه true کردن visible این لایه و اون یکی واسه false کردن اون... یه لیبل تو این لایه قرار بده یه دکمه از نوع html هم تو این لایه قرار بده یا یک عکس ضربدر که با کلیک روی اون فانکشنی که visible این لایه رو false میکنه اجرا بشه.. تو کدهای #c هم هر کجا که خاستی توسط دستور

ClientScript.RegisterClientScriptBlock(this.GetTyp e(), "alert", "function-visible-true-name()", true);

فانکشنی که visible این لایه رو true میکنه اجرا کن... بعد از این کار میتونی به label داخل لایه مقدار بدی و اگه خواستی چند خطی بشه توی مقدار مورد نظر از تگ br استفاده کن...
البته اینو تست نکردم و همین الان به ذهنم رسید...میدونم جواب میده... ولی خوب دوستان مطمئنا راههای بهتری هم بلدن و به ما هم یاد میدن

Peyman.Gh
یک شنبه 17 آبان 1388, 16:31 عصر
سلام
msgbox در محیط وب کار نمیکنه بجاش از کدهای جاوا استفاده کن.
قبلا مطرح شده. در پستهای من جستجو کن پیداش میکنی اگه نشد بگو تا برات بذارم

اگه در وب کار نمیکنه پس چرا تو محیط local اجرا میشه؟!
خوب اگه کار نمیکنه چرا گزاشتنش :لبخند:

behnam-s
یک شنبه 17 آبان 1388, 16:40 عصر
کامپوننت رایگان message box با استفاده از ajax
http://beckelman.net/post/2008/07/15/ASPNET-Popup-Message-Box-User-Control.aspx

Himalaya
یک شنبه 17 آبان 1388, 16:48 عصر

شرایط لوکال با شرایط توی اینترنت خیلی فرق میکنه... خیلی از کارا رو تو حالت لوکال میشه کرد که از طریق سرور روی اینترنت جواب نمیده

خوب اگه کار نمیکنه چرا گزاشتنش

کسی نگفته این حالت برای وب هستش... شما به زور دارید اسمبلی windows.forms رو به خورد پروژه تحت وب میدید... انتظار نداشته باشید که کار کنه

mahdi_farhani
یک شنبه 17 آبان 1388, 19:27 عصر
خوب اگه کار نمیکنه چرا گزاشتنش :لبخند:
به خاطر اینکه شما از WebApplication نوشتید نه وب سایت ...... دقت کنید پروژه شما در لوکال با یک شماره پورت باز میشه و هیچ وقت از IIS استفاده نمینه (یعنی اگر IIS هم وجود نداشته باشه برنامه شما اجرا میشه)
تو لوکال هم زمانی که از IIS استفاده کنید به هیچ عنوان نمی توانید از دستور MessageBox استفاده کنید