PDA

View Full Version : سوال: تبدیل به pdf

mzosan817
دوشنبه 18 آبان 1388, 11:26 صبح
من یه جدول توی یکی از صفحات وبم دارم میخوام اونو به pdf تبدیل کنم یه دکمه بذارم که اگه روش کلیک شد محتویات اون صفحه به pdf تبدیل بشه
ممنون میشم یکی کمک کنه خیلی خیلی ضروریه
خیلی هم سرچش کردم ولی جواب درست و حسابی پیدا نکردم اگه یکی کدشو دارم ممنون بشم کمکم کنه.

Mostafa_Dindar
دوشنبه 18 آبان 1388, 12:00 عصر
http://www.google.com/search?q=How+to+export+to+pdf+in+asp.net&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

mahdi_farhani
دوشنبه 18 آبان 1388, 14:00 عصر
از کتابخانه iTextSharp استفاده کن ..... سرچ کن

mzosan817
سه شنبه 19 آبان 1388, 12:57 عصر
خیلی سرچ کردم ولی در نهایت این کد نصیبم شده که کار نمی کنه چیکارش کنم فایل pdf ساخته میشه ولی باز نمیشه و خطا میده.
Document document = new Document(PageSize.A4, 80, 50, 30, 65);
string sHTML = Server.MapPath("default.aspx");
string sPDF = Server.MapPath("pdffilename.pdf");
try
{
StreamWriter sWriter = new StreamWriter(sHTML, false, Encoding.UTF8);
//sWriter.Write("<link href="Style.css" type="text/css" rel="stylesheet">" + htw.InnerWriter.ToString() + "");
sWriter.Close();
sWriter.Dispose();
PdfWriter.GetInstance(document, new FileStream(sPDF, FileMode.Create));
// document.Open();
HtmlParser.Parse(document, sHTML);
}
catch (Exception ex)
{
throw ex;
}
finally
{
// document.Close();
Response.Write(Server.MapPath("~/"));
Response.ClearContent();
}

Exception
سه شنبه 19 آبان 1388, 20:47 عصر
اينم يك كامپوننت كامل همراه با دفترچه راهنما , نمونه مثال بهC#‎‎ and VB.net
بجز اینکه کامپوننت رایگان نیست و (حداقل برای من) خرید مجوز در ایران کار راحتی نیست، با زبان فارسی هم مشکل داشت.
شما خودتون از این کامپوننت استفاده کردین یا فقط نتیجه سرچ گوگل رو گذاشته بودین؟ اگر استفاده کردین، لطفا یه توضیحی درباره این دو مورد که گفتم بدین.

mzosan817
چهارشنبه 20 آبان 1388, 08:52 صبح
بابا یعنی هیشکی پیدا نمیشه کمکم کنه خیلی بهش نیاز دارم

Exception
چهارشنبه 20 آبان 1388, 23:42 عصر
بابا یعنی هیشکی پیدا نمیشه کمکم کنه خیلی بهش نیاز دارم
این دقیقا چیزی که میخوای نیست (برای همین هم از اول معرفی نکردم) ولی فکر کنم به دردت بخوره: http://hasheminezhad.com/gridtopdf

mzosan817
پنج شنبه 21 آبان 1388, 08:31 صبح
نه ببین من نمیخوام محتویات دیتاگریدویو رو تبدیل کنم بلکه میخوام کل صفحه من که یه پنل هست با یه جدول به pdf تبدیل بشه من کد تبدیل گریدویو رو به pdf دارم ولی اینو نمیخوام.

Exception
پنج شنبه 21 آبان 1388, 19:35 عصر
نه ببین من نمیخوام محتویات دیتاگریدویو رو تبدیل کنم بلکه میخوام کل صفحه من که یه پنل هست با یه جدول به pdf تبدیل بشه من کد تبدیل گریدویو رو به pdf دارم ولی اینو نمیخوام.
میدونم. من هم گفتم دقیقا همون نیست. اما اگر بخوای از روی این کد (یعنی شبیه این کد) میتونی خودت خروجی مورد نیازت رو درست کنی.