PDA

View Full Version : سوال: ایجاد و یا اضافه کردن ابجکت بر روی فرم با استفاده از کد

MOR_MS
دوشنبه 18 آبان 1388, 11:38 صبح
با سلام و خسته نباشید
من یک فایل ضمیمه این تایپیک نمودم و در ان توضیح دادم دوستان اگه اطلاعاتی دارند کمک کنند من که هرچی گشتم چیزی پیدانکردم اگر دوستان به چنین موضوعی برخورد گردن لطف کنن آدرس آن را برایم بزارند
متشکرم:متفکر:

مهدی قربانی
دوشنبه 18 آبان 1388, 13:18 عصر
سلام
اين Help اكسس در مورد موضوع مورد نظر شما

MOR_MS
دوشنبه 25 آبان 1388, 12:02 عصر
جناب اقای قربانی سلام و خسته نباشد
در مورد ایجا ابجکت با استفاده از کد که راهنمای فرمودید توانستم تا حدودی کارم را درست کنم ولی یک مشکل دارم من کد شما را بر روی یک فرم دیگر گزاشتم و در ان هم چند تکس باکس قرارد دادم که مشخصات ابجکت درسته شده را که شامل نام و سایز ان بود را از همین اطلاعات فرم گرفتم و در فرم مورد نظر نیز درست کردم تا اینجاش درست عمل می کند ولی برای بار دوم که می خوام ایجاد کنم بر روی هم ایجاد می شود ایا راهی هست که بشه در زی هم آورده شوند
متشکرم

مهدی قربانی
سه شنبه 26 آبان 1388, 10:33 صبح
سلام
نمونه فايلتون رو بزاريد ببينم مشكلش كجاست .

MOR_MS
چهارشنبه 27 آبان 1388, 08:15 صبح
با سلام
آقای قربانی عزیز در مورد سئوال اولم توانستم راه حلی در ست کنم یه طوری کلک زدم ولی چند تا سئوال دیگر دارم که در فرم ضمیمه برایتان توضیح می دهم

مهدی قربانی
چهارشنبه 27 آبان 1388, 08:46 صبح
سلام
ضميمه اي ديده نميشه .

MOR_MS
چهارشنبه 27 آبان 1388, 09:04 صبح
با سلام ببخشید این هم ضمیمه

مهدی قربانی
چهارشنبه 27 آبان 1388, 12:57 عصر
سلام
من سئوال شما رو در نمونه ديدم ، منظور شما تغيير Caption ليبل هر تكست باكسه يا نام خود تكست باكسها و ضمن اينكه يمقدار در مورد علت و فرآيند كار بيشتر توضيح بديد شما در پست اول اشاره به ايجاد و اضافه كردن آبجكت ( كه البته كنترل درسته ) روي فرم كرديد ولي در نمونه ظاهراً كار ديگه اي بايد انجام بشه .

MOR_MS
چهارشنبه 27 آبان 1388, 15:57 عصر
با سلام
اقای قربان منظورم همان name می باشد چو وقتی ومن ابجکتی را ایجاد می کنم مثلاً تکس باکس را به اسم تکس باکس شماره فلان و دیگر می خوام این نام به دلاخواه من باشه یا از یک تکس باکس بگیره که بعد بتونم برایش کد بنویسم که این قسمت هم از شما کمک خواسته بودم نمی دانم منظورم را رساندم یا نه چطوری بگم مثل ایجاد کردن یک اکانت در ویندوز می باشد که بعد از ایجاد در قسمت ورود به ویندوز از ما اگر رمز داده باشیم رمز اکانت را برای ورود می خواهد راستی یادم رفت بگم فرمت ابجکت ایجاد شده هم برام مهمه که بتونم با همان دکمه ایجاد درست کنم
متشکرم

MOR_MS
جمعه 29 آبان 1388, 17:17 عصر
با سلام و خسته نباشد
من هنوز را کاری پیدا نکردم:عصبانی++:

مهدی قربانی
جمعه 29 آبان 1388, 23:22 عصر
سلام
تغییرات لازم روی نمونه داده شده فقط بدلیل محدودیت وقت فرصت نشد بیشتر روی نمونه کار کنم پخته کردن و بهینه سازی با خودتون .

MOR_MS
دوشنبه 02 آذر 1388, 00:08 صبح
با سلام آقای قربان
دست شما درد نکند می دونم که سرتون شلوغه و وقت ندارید ولی چه کار کنم ما همیشه مزاحم شما هستیم
می خواستم ببینم چطوری برای ابجکتهای که ایجاد کردیم از همان فرم برای انها کد بنویسیم مثلا برای ایمج که ساختیم در رویداد (ان کلیک) ان کدی بنویسیم که مثلا یک فرم را باز کند
متشکرم

مهدی قربانی
دوشنبه 02 آذر 1388, 15:42 عصر
سلام
براي اين منظور بايد از بعضي متدهاي Module‌ بهره بگيريد ، نمونه قبلي تكميل شد .

MOR_MS
چهارشنبه 04 آذر 1388, 19:31 عصر
با سلام و خسته نباشید
آقای قربانی چطوری می توان دستوراتی که می نویسیم در چند سطر باشد و از طریق تکس باکس هم اطلاعاتش رو نگیره من برای این کار از یک تکس باکس که از نوع memo هست استفاده کردم ایا راهی هست که در خود محیط کد نویسی این دستورات را بنویسیم ( که نتونستم)
متشکرم

مهدی قربانی
شنبه 07 آذر 1388, 01:37 صبح
سلام
نمونه اصلاح شد با کلیک کامند باتون "ایجاد" شما به رخداد کلیک تکست باکس جدید منتقل میشید .

MOR_MS
پنج شنبه 12 آذر 1388, 09:16 صبح
باسلام
اقای قربانی عزیز
ضاهراً همان تایپیک شماره 13 بهتر بود ولی یک مشکل اگر بشود وقتی روی دکمه " ایجاد" را فشار می دهیم محیط کد نویسی باز نشود خیلی بهتر چون نمی خوا کاربر چنین محیطی را ببینه و فقط اثرش که ایجاد ابجکت مورد نظر است را مشاهد کند
دست شما هم درد نکند که اینهمه برای ما وقت می گزاری

مهدی قربانی
پنج شنبه 12 آذر 1388, 10:33 صبح
سلام

ایا راهی هست که در خود محیط کد نویسی این دستورات را بنویسیم
من باتوجه به خواسته شما نمونه رو تغيير دادم يعني چون شما خواستيد امكان انتقال مستقيم به محيط كد نويسي فراهم بشه من اين راه حل رو ارائه كردم ، البته برام عجيب بود علت اين خواسته شما(دسترسي مستقيم به محيط كد نويسي) .الان شما در مورد اضافه كردن كد از طريق تكست باكس مشكلي داريد ؟

MOR_MS
پنج شنبه 12 آذر 1388, 18:12 عصر
سلام

.الان شما در مورد اضافه كردن كد از طريق تكست باكس مشكلي داريد ؟
با سلام
نه اقای قربانی اول فکر کردم که بشه در محیط کد نویسی کارم را انجام بدم بعد متوجه شدم که با متغیرهای که دارم نمی توانم و همین تکس باکس به نظرم خیلی بهتره ولی اگه مشاهده کرده باشید بعد از این که بر روی دکه ایجاد فشار می اوریم محیط کد نویس باز شده و کد ایجاد شده را نمایش می دهد می خوام این اتفاق نیفته و در هیچ حالت این محیط باز نشود
متشکرم