PDA

View Full Version : سوال: Rotate Image Control

mehrnoosh_al62
دوشنبه 18 آبان 1388, 12:04 عصر
چطور میتونم با دادن زاویه تصویر درون کنترل Image رو بچرخونم. یعنی مثلا تو یه Textbox یه زاویه بین 0 تا 360 وارد کنم و تصویر طبق اون زاویه بچرخه؟؟؟ این کار رو برای Win App انجام دادم ولی برای web مشکل دارم...

Mostafa_Dindar
دوشنبه 18 آبان 1388, 12:43 عصر
ميتونيد از متد RotateTransform آبجكت Graphic استفاده كني . اين متد به شما اجازه ميده بر اساس درجه اي كه شما مشخص ميكنيد اونو بچرخونين

mehrnoosh_al62
دوشنبه 18 آبان 1388, 13:33 عصر
ميتونيد از متد RotateTransform آبجكت Graphic استفاده كني . اين متد به شما اجازه ميده بر اساس درجه اي كه شما مشخص ميكنيد اونو بچرخونين

دوست خوبم من با این متد کار نکردم. میشه بگید چطور باید ازش استفاده کنم؟

mehrnoosh_al62
سه شنبه 19 آبان 1388, 08:20 صبح
من خیلی گشتم اما چیزی که بتونه کمکم کنه پیدا نکردم. لطفا راهنمییم کنید...:ناراحت:

Mostafa_Dindar
سه شنبه 19 آبان 1388, 08:32 صبح
اين مثال رو ملاحظه كنيد (http://authors.aspalliance.com/chrisg/tools/view-rotateimage.aspx.asp)

mehrnoosh_al62
سه شنبه 19 آبان 1388, 09:01 صبح
اين مثال رو ملاحظه كنيد (http://authors.aspalliance.com/chrisg/tools/view-rotateimage.aspx.asp)

مرسی ولی خروجی این برنامه اونی که من میخوام نیست. یا شایدم نمیدونم از کدوم کدش باید استفاده کنم...:ناراحت:

mehrnoosh_al62
پنج شنبه 21 آبان 1388, 08:22 صبح
دوستان فهمیدم چطور باید ان کار رو کنم که با هر زاویه ای تصوریر رو بچرخونم : از کد زیر استفاده کردم :

Dim src As New System.Drawing.Bitmap(Server.MapPath("654.jpg"))
Dim bmp As New System.Drawing.Bitmap(500, 500, Imaging.PixelFormat.Format32bppArgb)
Dim g As Graphics = Graphics.FromImage(bmp)
g.SmoothingMode = Drawing2D.SmoothingMode.AntiAlias
g.RotateTransform(30)
g.DrawImage(src, 100, 100, 200, 200)
Response.ContentType = "image/jpeg"

bmp.Save(Response.OutputStream, Imaging.ImageFormat.Jpeg)
g.Dispose()

اما مشکل اینجاست که خروجی تو یه صفحه دیگه Load میشه که خوب به خاطر خط زیره:

bmp.Save(Response.OutputStream, Imaging.ImageFormat.Jpeg)

من میخوام تصویر تو همون کنترل Image بچرخه... کسی میتونه راهنماییم کنه..؟؟